• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: PIELĘGNICE JEZIORA WIKTORII (2017)

#1
Star 
Dobre wieści dla wszystkich, którzy czekali od dłuższego czasu na pierwsze wydanie polskojęzycznego materiału na temat ichtiofauny Jeziora Wiktori - książka "PIELĘGNICE JEZIORA WIKTORII" jest już ukończona. Oddajemy ją właśnie do druku - 253 stron na których znajdziecie ponad 330 fotografii i opis blisko 200 gatunków pielęgnic z tego jeziora. Poniżej zapowiedź drukowanego materiału. Partnerami wydania są Fundacja Kiabakari, Pracownia Twórcza BĘ202 oraz nasze forum Cichlidae.pl Cena książki to 98 zł. Dla osób, które złożą zamówienie do końca marca - wysyłka gratis. Zapraszam do składania zamówień poprzez PW, Facebook lub email: haplochromis.unl.pl@gmail.com. Start wysyłki około 30-31 marca.



[Obrazek: attachment.php?aid=30191]


[Obrazek: attachment.php?aid=30192]



[Obrazek: attachment.php?aid=30195]



[Obrazek: attachment.php?aid=30194]



[Obrazek: attachment.php?aid=30196]

   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Nie śmigają mi załączniki, ale i tak gratuluję Big Grin.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Gratulacje i poszło PW..

Pozdrawiam!
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
HIPP HIPP HURRAAA .........
HIPP HIPP HURRAAA.....

HIPP HIPP HURRAAA .........

HIPP HIPP HURRAAA.....

Najfajniejszy post jaki przeczytałem na tym forum Smile

Już czekam z utęnsknieniem aż wezmę ja po raz drugi do reki Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Gratulacje.
Mimo iż fanem afrykańskiech jezior nie jestem to książkę zakupię.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Cześć.
Gratuluję.Również jestem zainteresowany zakupem książki. Kiedy i gdzie można się spodziewać książki? Będzie można ją kupić w jakieś księgarni czy tylko sprzedaż wysyłkowa?
Pozdrawiam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Gratuluję odwagi.

Ogólnie nie mój biotop. Ale, że w temacie akwarystycznym dzieje się niewiele. Więc każda książka jest na wagę złota. Zastanawiam się czy nie dołączyć jej do mojej kolekcji.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
(14-03-2017, 13:07 PM)aquafan napisał(a): Cześć.
Gratuluję.Również jestem zainteresowany zakupem książki. Kiedy i gdzie można się spodziewać książki? Będzie można ją kupić w jakieś księgarni czy tylko sprzedaż wysyłkowa?
Pozdrawiam
Dziękuję - mam nadzieję, że materiał sprosta oczekiwaniom.
Książka będzie wysyłana od około 30 marca (tak planuje drukarnia odesłać zamówienie). Sprzedaż na ta chwilę tylko wysyłkowa - kontakt do mnie tak jak w informacji w pierwszym poście.
Pozdro Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
To tez nie moj biotop ale biore w ciemno, jak koledzy pisali wczesniej na rynku akwarystycznym dzieje sie niewiele wiec kazda pozycja na wage zlotaSmile 
Krzysiek mozesz zdradzic czy beda tam jakies informacje na temat jeziora i jego biotopu czy skupiliscie sie tylko na rybach ? 
Gratulacje OklaskyOkok
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Zdecydowanie książka skupia się na pielęgnicach - tematyka całego jeziora jako ekosystemu jest zbyt dużym wyzwaniem. Jednakże starałem się przybliżyć temat samego jeziora i jego okolicy. Myślę, że jest co poczytać i co oglądać. Jeszce raz zapraszam do lektury Kwadr
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości