• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Pytania dotyczące konkursów

#1
W tym temacie można zadawać wszelkie pytania dotyczące aktualnie toczących się konkursów.
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Szanowny Cichlidae Team! Tongue Myśleliście może o jakimś większym konkursie akwarystycznym? Od dłuższego czasu nie spotkałem się z żadnym konkursem organizowanym przez strony internetowe. Kiedyś pojawiały się dosyć często, a nagrody były całkiem atrakcyjne. Myślę, że warto było by zorganizować taki konkurs, ale nie "cichy" dla użytkowników, tylko taki aby było o nim wiadomo. Łączyło by się to z reklamą forum i być może zdobylibyśmy "cennych" użytkowników. Warto było by się zapytać różne firmy akwarystyczne, czy nie chciały by sponsorować (myślę że jeśli się trochę poszuka i potraktuje sprawę poważnie, to nie będzie problem). Dodatkowo jak widzę współpracujemy z MA, to pewnie by zamieścili ogłoszenie. Pozostawiam do rozważenia Wink
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Thx Pawle, myslimy, pomyslów duzo, czasu jak zawsze Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Co myślicie o konkursie Aqua-el'a? Pewnie głupie pytanie, ale "syfiarze" mają po co startować?

pozdrawiam
Christo
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
My tego konkursu nie organizujemy, zatem skąd mamy wiedzieć? Wink
Ale moim zdaniem nie dla nagród startuje się w konkursach a dla pokazania czegoś ciekawego, zatem masz moje błogosławieństwo Smile
Popieram natomiast inną akcje Aquaela: "Akwarium za jeden usmiech" i polecam aby się z nią zapoznać.


Konkurs Cichlidae jest już na finiszu, wkrótce zostanie ogłoszony!

A po nim następny konkurs, bo już pomysł jest na niego.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
(06-11-2012, 20:46 PM)Killifish napisał(a): My tego konkursu nie organizujemy, zatem skąd mamy wiedzieć? Wink
Ale moim zdaniem nie dla nagród startuje się w konkursach a dla pokazania czegoś ciekawego, zatem masz moje błogosławieństwo Smile
Popieram natomiast inną akcje Aquaela: "Akwarium za jeden usmiech" i polecam aby się z nią zapoznać.


Konkurs Cichlidae jest już na finiszu, wkrótce zostanie ogłoszony!

A po nim następny konkurs, bo już pomysł jest na niego.

Ja nie dla nagród i laurów, tylko szukam bodźca do jakiejkolwiek twórczości.

A ten konkurs Cichlidae (obecny i/lub następny) to czego dotyczy bo jakoś na żadne info nie trafiłem?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
(06-11-2012, 21:02 PM)Christo napisał(a): A ten konkurs Cichlidae (obecny i/lub następny) to czego dotyczy bo jakoś na żadne info nie trafiłem?
Bo to jest konkurs wewnętrzny dla tych którzy mają brązowe nicki Big GrinTongue
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
(06-11-2012, 21:28 PM)pawel060 napisał(a):
(06-11-2012, 21:02 PM)Christo napisał(a): A ten konkurs Cichlidae (obecny i/lub następny) to czego dotyczy bo jakoś na żadne info nie trafiłem?
Bo to jest konkurs wewnętrzny dla tych którzy mają brązowe nicki Big GrinTongue

Paweł - chcesz mieć przekreślonego nicka? Wink

Wewnętrznie to sobie ustalamy wiele, a ze zorganizowaniem dobrego konkursu, to też jest zabawa, coś o tym wiem Big Grin Konkurs, gdzie za głupią minę jest kolacja z Killim, to nie problem Tongue Wink

Wkrótce się dowiecie serio, na dniach nawet...
Szykować palce do pisania, aparaty do robienia zdjęć i kamery do filmowania Big Grin
Serio, Team nie śpi, działa ostro na wielu płaszczyznach, pomimo tego, że ma prywatne życie, pracę i inne pasje, co też trzeba na wagę zrozumienia wrzucić Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Dobra dobra, no to czekamy niecierpliwie Big Grin
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
W ten weekend wystartuje pierwszy konkurs Smile Dla wszystkich użytkowników, jedynym pokrzywdzonym jestem ja, bo nie mogę w nim brać udziału Smile ale czego się nie robi dla Was Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości