• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Tucanoichthys tucano

#1
Przepiękne malutkie rybki , będę chciał je trzymać w zbiorniku jednogatunkowym Smile

   
   
   
   
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Must have it!

Skad masz?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Mpaw miał je, jak dobrze kojarzę. Wfki
Tak, sprawdziłem... http://cichlidae.pl/showthread.php?tid=3722&page=2
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Dokładnie , od Pawła Smile, ma jeszcze
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Więcej fotek proszę. Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Aaaa , widzę , że Cię chętka wzięła Smile , ciężko skubańcom dobre foto strzelić bo ruchliwe bestie Big Grin . Na razie nie są w docelowym zbiorniku ale będą miały kwas jak należy . Jak dotąd jedyny kąsacz którego będę chciał rozmnożyć - wyzwanie ale rybki tego warte Smile .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Fajowe kąsacze. Sam nie wiem, czy podobają mi się dlatego, że są dość rzadkie i trudno dostępne, czy dlatego, że są po prostu ładne i malutkie Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Piotrek ja myśle , że są po prostu ładne Smile . Doświadczeniem z N. anduzei ( mała ) cieżko chyba byłoby trzymać w niedużych zbiornikach z Apistogramma - w jednogatunkowych jak najbardziej Smile - te oczka Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
(30-07-2014, 19:49 PM)Wnorus napisał(a): Aaaa , widzę , że Cię chętka wzięła Smile , ciężko skubańcom dobre foto strzelić bo ruchliwe bestie Big Grin . Na razie nie są w docelowym zbiorniku ale będą miały kwas jak należy . Jak dotąd jedyny kąsacz którego będę chciał rozmnożyć - wyzwanie ale rybki tego warte Smile .
Skąd ja to znam - spędziłem ze dwa wieczory, żeby zrobić im dobre zdjęcia, ale przy ich "zmienności kierunku pływania" jest naprawdę ciężko.
Do tego żadne z nich nie oddawało właściwych barw i zrezygnowałem z ich prezentacji. Żerują jak piranie, jedna wielka kotłowanina po wrzuceniu pokarmu.
W porównaniu z N.anduzei to może są niewiele dłuższe, ale znacznie bardziej masywne, trzymam kilkanaście z A. uaupesi i nie ma problemów we współżyciu.
pozdrawiam
Paweł
Aktualnie - Apistogramma: kullanderii, sp alto tapiche, sp. miua, velifera.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Fakt , może swą budową dają rają radę przy apisto Smile . Zdjęcia tym ''żarłokom'' robiłem po jedzeniu - chyba jedyna opcja żeby na chwilę stonowały Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości