• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Below water - ksiazka Pytanie.

#1
Below water wydaje nowa ksiazke , pierwsza The Amazon widzialem i wg mojej oceny byla naprawde fajna . Niestety jak dla mnie wtedy cena byla zaporowa ok 150 euro . Powtarza sie znowu historia , w przed sprzedazy 85 dolarow plus wysylka oczywiscie to sporo . Pytanie - czy Cichlidae bylo by wstanie nawiazac wspolprace i moze wynegocjowac chodz troche lepsza cene ? Czy wogole byli by chetni na ta nowa ksiazke ? 
350 LITROWA ZUPA RYBNA SA .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Ale my nie mamy mocy sprawczej by coś wynegocjować. Sad
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(01-06-2023, 23:55 PM)Ruki napisał(a): Ale my nie mamy mocy sprawczej by coś wynegocjować. Sad

Pomyslalem ze gdyby zebralo sie 20 moze 30 osob to mozna by bylo napisac do nich czy np nie obniza ceny albo przesla nam na swoj koszt  czy cos podobnego bo to z Ameryki . Jezeli ksiazka wazy tyle co poprzednia to przesylka indywidualna chyba dalej kolo 100 zl  . Rozumie ze mozecie nie miec czasu na takie zabiegi no nic przemysle sprawe . W sumie nie tak cena mnie blokuje jak slaba znajomosc jezyka , wydac 500 / 600 zl za obrazki to duzo a meczenie sie z wujkiem google naprawde jest upierdliwe .
350 LITROWA ZUPA RYBNA SA .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Szczerze wątpię. Gdybyśmy zamówili 100 książek to pewnie można by o czymś pogadać. Warto poczekać, bo może będzie dostępna w europie to i koszt wysyłki nie będzie zabójczy.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Darek, problemem jest ilość, by coś ugrać. Nie ma takiego zainteresowania. Druga sprawa, duże zamówienie nie umknie uwadze celników, więc wtedy dolicz sobie jeszcze cło. Wink
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
[Obrazek: haha.gif] [Obrazek: haha.gif] [Obrazek: haha.gif]  Kupie ,skopiuje  10 razy i bede sprzedawal po 5dych i sie zwroci . Zarty . Szkoda wlasnie ze zainteresowanie tak male . Pierwsza ksiazka byla spoko naprawde , moze zdjecia mogly by byc lepszej jakosci ale za to uchwycono naprawde super momenty . Tamta ksiazka wazyla chyba cos kolo 3 kg hehe czyli waga ciezka [Obrazek: rotfl.gif] [Obrazek: rotfl.gif] . Jak kupie to sie napewno pochwale  [Obrazek: haha.gif] ​​​​​​​ [Obrazek: haha.gif]
350 LITROWA ZUPA RYBNA SA .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
(01-06-2023, 22:56 PM)Rivulatus darek napisał(a): Below water wydaje nowa ksiazke , pierwsza The Amazon widzialem i wg mojej oceny byla naprawde fajna . Niestety jak dla mnie wtedy cena byla zaporowa ok 150 euro . Powtarza sie znowu historia , w przed sprzedazy 85 dolarow plus wysylka oczywiscie to sporo . Pytanie - czy Cichlidae bylo by wstanie nawiazac wspolprace i moze wynegocjowac chodz troche lepsza cene ? Czy wogole byli by chetni na ta nowa ksiazke ? 
Rozmawiałam z Wydawcą, aby opłacało się przetłumaczyć książkę na polski i wydać w tym języku, trzeba byłoby sprzedać przynajmniej kilkaset egzemplarzy, co jest raczej nierealne. W innym przypadku koszty druku są tak wysokie, że nie opłaca się do tego zabierać.
[-] Post Shantell otrzymał 1 polubień od:
  • piotrK
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Przesłałem maila na pre-order, ale jak Darek napisał o kosztach wysyłki to zacząłem się zastanawiać, bo 85 eur + wysyłka z Kanady to mogła by wyjść zaporowa cena. Na szczęście Oliver mnie uspokoił że w Europie książka będzie wysyłana z Berlina Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
(16-06-2023, 17:05 PM)Shantell napisał(a):
(01-06-2023, 22:56 PM)Rivulatus darek napisał(a): Below water wydaje nowa ksiazke , pierwsza The Amazon widzialem i wg mojej oceny byla naprawde fajna . Niestety jak dla mnie wtedy cena byla zaporowa ok 150 euro . Powtarza sie znowu historia , w przed sprzedazy 85 dolarow plus wysylka oczywiscie to sporo . Pytanie - czy Cichlidae bylo by wstanie nawiazac wspolprace i moze wynegocjowac chodz troche lepsza cene ? Czy wogole byli by chetni na ta nowa ksiazke ? 
Rozmawiałam z Wydawcą, aby opłacało się przetłumaczyć książkę na polski i wydać w tym języku, trzeba byłoby sprzedać przynajmniej kilkaset egzemplarzy, co jest raczej nierealne. W innym przypadku koszty druku są tak wysokie, że nie opłaca się do tego zabierać.
Bo z tłumaczeniem takich książek na nasz język jest jak z rozmnażaniem rzadkich ryb - "wstępne" zainteresowanie zgłosi milion osób, ale już jak przyjdzie co do czego, to będzie tylko "ło panie, za tyle to nie/nie mam miejsca na półce".  [Obrazek: haha.gif]
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
[-] Post piotrK otrzymał 2 Lubię to od:
  • arsik, sensej
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
(02-06-2023, 18:23 PM)Rivulatus darek napisał(a):
(01-06-2023, 23:55 PM)Ruki napisał(a): Ale my nie mamy mocy sprawczej by coś wynegocjować. Sad

Pomyslalem ze gdyby zebralo sie 20 moze 30 osob to mozna by bylo napisac do nich czy np nie obniza ceny albo przesla nam na swoj koszt  czy cos podobnego bo to z Ameryki . Jezeli ksiazka wazy tyle co poprzednia to przesylka indywidualna chyba dalej kolo 100 zl  . Rozumie ze mozecie nie miec czasu na takie zabiegi no nic przemysle sprawe . W sumie nie tak cena mnie blokuje jak slaba znajomosc jezyka , wydac 500 / 600 zl za obrazki to duzo a meczenie sie z wujkiem google naprawde jest upierdliwe .
Nie sądzę, aby obniżyli ceny, ale rozmawiałam i mam pytanie: Jak sądzicie, ile osób mogłoby być zainteresowanych gdyby książka ukazała się w języku polskim?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości