• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Zakup akwarium? 200x50x60

#1
Witam.
Pojawiła się okazja na zakup zbiornika o wymiarach 200/50/60h (szkło grubości 1cm) z pokrywą aluminiową, filtrem Aquael unimax700, szafka i innymi pierdołami. Nie dostałem konkretnie informacji ile lat używane jest akwarium, no i fakt że akwarium nie ma wzmocnień poprzecznych przy tej długości trochę mnie nie pokoi. Jednak cena wydaje mi się że jest okazyjna - 750zł
Wrzucam kilka zdjęć. Dajcie znać czy można myśleć o zakupie czy sobie darować.


Załączone pliki Miniatury
           
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Jak wymiary pasują i nie ma pęknięć ani wyszczerbień to bierz, wzmocnienia sobie wkleisz, nic trudnego.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Małe, ale kupuj.
Wzmocnienia można dorobić. Żaden problem. Przed zakupem sprawdz tylko czy na spoinach nie ma pęcherzy powietrza.
660L - CA
525L - SA
375L - CA
240L - AUS
200L - CA
185L - CA
77L - TAN
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Dzięki Panowie za odpowiedzi. Nosiłem się z zamiarem zamówienia 150x60x60 i sam nie wiem co będzie lepsze.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Bierz. Też kupiłem używkę 240x40x55 w super cenie i jestem zadowolony. Ja nawet nie oglądałem przed zakupem więc było ryzyko Wink
Same tła 3d jak opylisz odzyskasz ze 3 stówySmile

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Szafke wyrzuc i od razu stelaż metalowy zamawiaj Haha i nowe uszelki do unimaxa.
660L - CA
525L - SA
375L - CA
240L - AUS
200L - CA
185L - CA
77L - TAN
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
(08-02-2023, 17:20 PM)matheo napisał(a): Witam.
Pojawiła się okazja na zakup zbiornika o wymiarach 200/50/60h (szkło grubości 1cm) z pokrywą aluminiową, filtrem Aquael unimax700, szafka i innymi pierdołami. Nie dostałem konkretnie informacji ile lat używane jest akwarium, no i fakt że akwarium nie ma wzmocnień poprzecznych przy tej długości trochę mnie nie pokoi. Jednak cena wydaje mi się że jest okazyjna - 750zł
Wrzucam kilka zdjęć. Dajcie znać czy można myśleć o zakupie czy sobie darować.
szkoda że właściciel nie "wie" czy zbiornik ma 10 czy 20lat. Nieco istotne to jest.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
(08-02-2023, 21:31 PM)stefan212020 napisał(a):
(08-02-2023, 17:20 PM)matheo napisał(a): Witam.
Pojawiła się okazja na zakup zbiornika o wymiarach 200/50/60h (szkło grubości 1cm) z pokrywą aluminiową, filtrem Aquael unimax700, szafka i innymi pierdołami. Nie dostałem konkretnie informacji ile lat używane jest akwarium, no i fakt że akwarium nie ma wzmocnień poprzecznych przy tej długości trochę mnie nie pokoi. Jednak cena wydaje mi się że jest okazyjna - 750zł
Wrzucam kilka zdjęć. Dajcie znać czy można myśleć o zakupie czy sobie darować.
szkoda że właściciel nie "wie" czy zbiornik ma 10 czy 20lat. Nieco istotne to jest.
U niego w użytku był 3 lata, ile czasu był wcześniej używany tego nie wie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
3 lata to jak nówka Haha
Jak nie masz daleko to podjedz na miejsce i obejrz silikon. Moim zdaniem w tej cenie to naprawde okazja. Nawet jakby szkło bylo trefne, to zakup zwróci Ci się na fantach.
660L - CA
525L - SA
375L - CA
240L - AUS
200L - CA
185L - CA
77L - TAN
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
(09-02-2023, 09:40 AM)sensej napisał(a): 3 lata to jak nówka Haha
Jak nie masz daleko to podjedz na miejsce i obejrz silikon. Moim zdaniem w tej cenie to naprawde okazja. Nawet jakby szkło bylo trefne, to zakup zwróci Ci się na fantach.

Przy tej cenie, nawet rozkleić i skleić na nowo się opłaca.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości