• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Mój kawałek podłogi

#1
No i wkoncu mi się udało ogarnąć kawałek m2 w piwnicy na straszne hobby jakim jest akwarystyką ?? jak narazie mam jedno akwarium 100x40x50 zalane i myślę nad jakąś tanganiką, dwa akwaria 90x40x40 w których aktualnie ( w jednym mam mieczyki czerwone w drugim gupiki pozostałości po kupnie akwarium) jedno akwarium 60x40x40 z muszlowcami, jedno 50x40x40 z krewetkami sakura red, i dwa akwaria 30x30 30 koniki z młodymi zbroinikami. Duże akwaria da na kubłach hw300 i dewersa 1000 ( na fotkach 200 ma filtry wewnętrzne bo czekam na nowe zawory do dewersa) . Małe zasila auael mini i naje radę. Narazie nie wygląda to super ale ja mam mega radochę jak $$ i żona pozwoli to chce dokupić dwa akwaria 150x50x50 ale to plany w przyszłość


Załączone pliki Miniatury
               
[-] Post ozim87 otrzymał 1 polubień od:
  • tazat
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Gratulacje, jest gdzie poszaleć, dawaj od razu regały wzdłuż i wszerz na 3 poziomy bo prędzej czy później i tak tak skończysz [Obrazek: rotfl.gif]
Uaru amphiacanthoides, Geophagus altifrons, Satanoperca leucosticta, Satanoperca mapiritensis, Biotodoma Cupido, P. scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
No w takiej lokalizacji to tylko regały Haha
660L - CA
525L - SA
375L - CA
240L - AUS
200L - CA
185L - CA
77L - TAN
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
To jest niestety straszne hobby już właśnie myślę o regałach tylko najgorsze to kasa ale wszystko powoli
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Wstawiaj regały, żonie powiesz, że to tylko półki na szpargały. Później tylko baniaki będziesz wstawiał Haha
660L - CA
525L - SA
375L - CA
240L - AUS
200L - CA
185L - CA
77L - TAN
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez: ozim87
#6
(24-03-2022, 15:21 PM)ozim87 napisał(a): To jest niestety straszne hobby już właśnie myślę o regałach tylko najgorsze to kasa ale wszystko powoli

Poluj na okazje np. wyprzedaż wyposażenia likwidowanych sklepów, magazynów, może nawet biur, ja ostatnio solidne regały takie wręcz warsztatowe widziałem na wyprzedaży z likwidowanego hotelu, zresztą czego tam nie było.

Jak masz warunki to zmontuj samemu nawet z desek można, internet jest pełen poradników zwłaszcza z dopiskiem DIY.
Trzymam kciuki za konsekwentny rozwój fisznicy.
[-] Post el_polako otrzymał 1 polubień od:
  • ozim87
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
No mi to drewno nie pasuje do regałów pod akwaria.
660L - CA
525L - SA
375L - CA
240L - AUS
200L - CA
185L - CA
77L - TAN
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
(25-03-2022, 00:30 AM)sensej napisał(a): No mi to drewno nie pasuje do regałów pod akwaria.
O gustach się nie dyskutuje

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Wrzucę kilka fotek akwaria. Dodam że dziś moja L. Hongi wypuściła 21szt młodych
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
A tu fotki


Załączone pliki Miniatury
                                                   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości