• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Instagram C.pl

#1
Zapraszamy wszystkich na naszego Instagrama:
https://www.instagram.com/cichlidae.pl/
Będziemy tam sukcesywnie wrzucać posty ze zdjęciami naszych użytkowników, z krótkimi acz możliwie treściwymi opisami gatunków. Jeżeli ktoś ma profil na insta i chciałby się podzielić zdjęciami (repost, story), to pisać do nas w DM. Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Moje zdjęcia możecie śmiało brać Big Grin
[-] Post Morph otrzymał 1 polubień od:
  • piotrK
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Lubię to Smile Na pewno skorzystamy.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Warto też korzystać z popularnych hasztagów + stworzyć jakieś swoje np #cichlidaepl #cichlidaepoland itp Big Grin
[-] Post Morph otrzymał 1 polubień od:
  • Mesjah
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
No ogólnie wporzo. Mało kto z tego instagrama korzysta ale jeśli postawić na dublowanie postów wrzucanych na Facebooka to spoko. Jeśli tworzyć coś innego to moim zdaniem szkoda mocy przerobowych Teamu, które można zainwestować w promocje na Facebooku, bo mimo całej patologii akwarystycznego Facebooka uważam że to on powinien być trzonem promocji c.pl. Na tyle mocno stoje przy tym że ten facebook jest bardzo ważny, że mogę śmiało powiedzieć, że jeśli przez dodatkowe prowadzenie instagrama na fanpejdżu c.pl miałby by się pojawiać jeden post mniej w skali roku to nie warto bawić się w ten instagram.
[-] Post macioch otrzymał 2 Lubię to od:
  • filas, Goran
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
@macioch Facebook to nasza główna platforma informacyjna, zwłaszcza w sprawach organizacyjnych, technicznych itp. i jako taki pozostanie. W sumie jak będę pisał posta na instagram, to mogę też na facebooka. Ale czasami miałem wrażenie, że poza pięknymi zdjęciami, wyjątkowo ciekawymi filmikami i ew. postami na których jest Łojciec (;P) to wiele postów typu ciekawostka pozostawało niezauważanych. Nie żalę się, tylko zastanawiam, czy ludzie lajkujący cichlidae na fb w ogóle poszukują takich rzeczy na tej stronie. I to mimo, że sam mam polubione kilka stron z ciekawostkami.

Instagram założyłem (trochę już wcześniej o tym myślałem, a trochę zmotywował mnie Morph), dla promocji forum wśród młodszej grupy odbiorców. Dlatego posty staram się wrzucać z ciekawostkami o danym gatunku, ale tak, żeby nie zanudzić (z resztą ograniczenia insta nie dają szans na rozprawki).

Natomiast co do "mało kto z tego Instagrama korzysta", to wybacz Macioch, ale są też inni ludzie zajawieni akwarystyką niż takie dinozaury jak my Wink Nawet jeżeli jedna czy dwie nowe osoby trafią do nas przez ten profil, to było warto.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Instagram to mega dużo ludzi używa więc nie ma co deprecjonować - najważniejsze wstawiając zdjęcia dodawać jak najwięcej hasztagów powiązanych z akwarystyką ,rybami itd.
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
[-] Post Kierowca Bombowca otrzymał 1 polubień od:
  • piotrK
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Może się nie znam bo nie mam FB i insta i nie do końca wiem jak tam jest, ale kojarzą mi się one z miejscem, w którym trzeba oddzielać maleńką ilość ziarna od całej masy plew. Dlatego jestem tu gdzie jest samo ziarno Smile

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
[-] Post Goran otrzymał 1 polubień od:
  • stefan212020
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Również uważam że dzisiaj Instagram to świetne źródło do pozyskania nowych forumowiczów. Strasznie dużo ludzi szczególnie w moim wieku korzysta z Instagrama w celu "wyłapania" ciekawostek i ciekawych stron.
Również dzięki insta znalazłem kilka przydatnych stron niekoniecznie zwiazanych z akwarystyką.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
[-] Post -KUBA- otrzymał 1 polubień od:
  • piotrK
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Fejsbuk ma ten problem, że obecnie nasz fanpejdż ma strasznie obcięte zasięgi i ciężko jest się przebić z postami. Oczywiście jakbyśmy wydali kasę na płatną promocję, to wtedy co innego, zasięgi od razu większe. Ale i tak nie przekłada się to na znaczny wzrost nowych lajkujących.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości