• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 450L Łukasza -> Dziennik

#21
Dzień 86
Stado kirysa mam już gotowe. Jest tego 19 szt. Podczas kwarantanny złożyły ikrę i teraz w małym akwarium mam kilka szt. młodychHaha. Poniżej kilka zdjęć w końcu lepszym aparatem.


23.
   

24.
   

25.
   

26.

.jpg   4.JPG (Rozmiar: 40.15 KB / Pobrań: 605)

27.
   

28.
   


29.
   

30.
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Dałbym dużo słabsze światło na tą jasną stronę ,bo glony Ci zrobią Tanganikę przy tym świetle na piasku.
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Ketapang na dno. I tak ładnie.
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Dzień 166


W obsadzie nie ma póki co żadnych zmian. Ostatni czas to walka z podwyższonym NO3. Sądzę,że już osiągam oczekiwane wyniki. Planuje w tym tygodniu dokupić Otoski,żeby pomogły mi w walce z glonami. Zastanawiam się nad wystrojem, nie wiem czy zostawić tak jak jest czy coś zmienić. Moczę dużo korzeń na dworzu w wannie i zastanawiam się,czy go nie wrzucić do akwarium. Z tym,że jedyne co mnie zniechęca to to,że korzeń jest z drzewa iglastego. Póki co barwi jeszcze wodę także jeszcze trochę pobędzie w w wannie. Poniżej trochę fotek. Sorki za brudne szyby ale nie był to dzień czyszczenia akwariumSmile

31.
   

32.
   

33.
   

34.
   

35.
   

36.
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Dzień 208.
Do akwarium trafiło 8 szt. Otosków i zrobiły planowaną robotęSmile. Zaczynam "kolekcjonować" Rodostomusy. Póki co jest 7 szt. Planuję ok. 20-30szt. Dodatkowo cały czas czekam aż w sklepach pojawią się pielęgniczki. Myślę,że na początku roku uda się coś zakupić. Z zieleniny trafiła też żabienica (Echinodorus Tenellus). W wigilię dorzuciłem też trochę liści. 


Poniżej kilka fotek: 


37.

   

38.

   

39.

   

40.

   

41.

   

42.

   

43.

   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Coraz fajniej to wyglada. Wrzucaj liście!


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
Świetne scalary. Chcę takie i już piszę do Arsika Smile
Uaru amphiacanthoides, Geophagus altifrons, Satanoperca leucosticta, Satanoperca mapiritensis, Biotodoma Cupido, P. scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
Kolejna koparka uruchomiona ,bo ktoś chyba zapomniał o forum Wink
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
Panowie mam problem z Kiryskami Sterby. Padło mi już kilka sztuk. Stają się blade osowiałe po czym padają.  Azotyny mam w normie. Problem dotyczy tylko ich. Mieliście podobne problemy?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
Ciężko coś stwierdzić ,bo za wiele nie napisałeś.

Starość, za dużo mięsnego pokarmu,grzebanie w podłożu?
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości