• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Spotkanie Tanganickie 2012

#1
Z A P R O S Z E N I E

W dniach 21-22 kwietnia 2012 roku zapraszamy do Krakowa, na szóste już Spotkanie Tanganickie.


BARDZO WAŻNE!!

Bardzo serdecznie prosimy wszystkich o ZGŁASZANIE swojego przyjazdu drogą mailową na adres: biurokrakow@tropheus.com.pl w następujący sposób:

- osoba zgłaszająca - imię i nazwisko

- osoby towarzyszące - imię i nazwisko

- jeden dzień/dwa dni

- wieczorne spotkanie z prelegentami – tak/nie


Może się okazać (chociaż aula jest spora), że nie dla wszystkich będą miejsca. Istnieje możliwość wynajmu większej sali – stąd nasza prośba o zgłoszenia elektroniczne.

Na pewno pierwszeństwo wejścia będą miały osoby zarejestrowane.

Tym razem planowane jest dwudniowe Spotkanie, które odbędzie się w Centrum Konferencyjnym OPTIMA, kilkaset metrów od siedziby firmy Tropheus Tanganika. Centrum OPTIMA poza profesjonalnie wyposażoną salą konferencyjną, zapewnia również możliwość noclegu, a także skorzystania ze znajdującej się na terenie Centrum restauracji/kawiarni.


Przewidywane są dwa konkursy z nagrodami o tematyce (jeszcze) tylko tanganickiej.

Prelekcje zagraniczne będą tłumaczone.

Już teraz rezerwujcie sobie czas wolny w ten kwietniowy weekend J


Program:

Sobota 21 kwietnia 2012

10:00 – Rozpoczęcie Zlotu

10:10 - Równowaga biologiczna w wodzie, czyli wzajemne oddziaływania poszczególnych składników ekosystemu - dr inż. Grzegorz Zygmunt

11:15 - Tanganickie „wargaczowate” z rodzajów Cyprichromis i Paracyprichromis (The Tanganyika "wrasses" of genera Cyprichromis and Paracyprichromis) – Patrick Tawil (Francja)

13:00 – 13:45 – przerwa

13:45 - Zróżnicowane metody połowu i dekompresji ryb (Developing catching methods and decompression methods) - René Krüter (Holandia)

15:30 - Afryka znana i nieznana: kolorowe klejnoty Afryki- barwniaki z rodzaju Pelvicachromis – Łukasz Brzeziński „Ruki” (Polska)

16:30 – Wyniki konkursu Nr 1

17:00 – Wizyta w firmie Tropheus Tanganika (nowa marcowa dostawa)

19:00 – Tradycyjne spotkanie w restauracji/kawiarni w Centrum Konferencyjnym OPTIMA


Niedziela 22 kwietnia 2012

10:00 - „Synodontis petricola – łatwy do rozmnożenia, trudny do wychowania“ „Synodontis petricola – Easy to Spawn, Difficult to Raise“ – Adam Molin (Czechy)

10:45 - Kigoma 2012 - Evert van Ammelrooy (Holandia)

12:30 - Jak zbudować domowe „megaakwarium”? – Przemysław Mirek (Polska)

13:30 - Wyniki konkursu Nr 2

14:00 – Wizyta w firmie Tropheus Tanganika cd.Smile



Program Spotkania może ulegać niewielkim modyfikacjom.

Organizator – Tropheus Marta i Robert Mierzeńscy

Serdecznie zapraszamy
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Meldować się kto będzie! Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Ja jeszcze muszę pogadać rodziną czy mnie przenocuje, bo jak tak, to na dwa dni Smile A bankowo na jeden dzień (sobota) Cool
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Postaram się być i wyciągnąć Moja Lepszą Polówkę Smile

(27-02-2012, 18:21 PM)piotrK napisał(a): Ja jeszcze muszę pogadać rodziną czy mnie przenocuje, bo jak tak, to na dwa dni Smile A bankowo na jeden dzień (sobota) Cool

Może coś się wymyśli Smile
Apisto"walnięty"
Jest: (A: 156 208 218)
Było: (A: 0 (megastoma) 52 80 87 89 100 101 105 106 110 120 122 126 148 159 163 164 174 175 180 182 183 186 188 189 190 198 200 204 207 208 209 211 218 227 231 234 243)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Bede tylko duchem. Sad
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
(27-02-2012, 17:10 PM)Ruki napisał(a): Meldować się kto będzie! Smile
Udało mi się wygospodarować wolny dzień, więc z przyjemnością przyjadę. Niestety tylko sobota. Miło będzie porozmawiać w realuSmile

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Moja uczelnia jak zwykle sprawdziła kiedy są jakieś ciekawe wydarzenia akwarystyczne i z premedytacją zaplanowała na te weekendy zajęcia.
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Kurde, Adam, na prawdę nie może Cię raz nie być? Ja rozumiem, że to zaoczne a to trochę inaczej niż to moje lenistwo, ale fajnie by było Cię poznać, w dodatku będzie parę osób z forum. No weź, spróbuj zakombinować, choć raz Wink Niech ktoś mnie poprze!
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
(21-03-2012, 20:07 PM)piotrK napisał(a): Kurde, Adam, na prawdę nie może Cię raz nie być? Ja rozumiem, że to zaoczne a to trochę inaczej niż to moje lenistwo, ale fajnie by było Cię poznać, w dodatku będzie parę osób z forum. No weź, spróbuj zakombinować, choć raz Wink Niech ktoś mnie poprze!
PopieramSmile Dodatkowo służę transportem.

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Załatwię Ci pieczątkę do usprawiedliwienia. Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości