• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 50x50x50 inspiracji do projektu cube

#11
Tongue 
(24-04-2019, 07:24 AM)Papja napisał(a): Do pielęgnic tylko piasek Wink. L64 to też nie BW i to za małe dno na łączenie ich z apisto.
Szukam optymalnego rozwiązania, ale trudno pogodzić wszystkie interesy. Skończy się na piasku 1-3mminA co kolega poleci z roślinności do takiej wysokości. Z określeniem poziomu skomplikowania "co2/full nawożenie".
Haha
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Piasek 1-3 mm to już żwirem jest.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
1-2 bo 3 to faktycznie już grubo. Ty czego używasz u siebie?

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
dla L46 jest potrzebny wyraźny ruch wody. więc łączenie ich z innymi rybami jest trudne.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Zobacz sobie piasek od Retne na allegro. 0,8 - 1,2 mm bodajże. Mam, parametrów mi nie zmienia. Po początkowej walce z wodą, teraz utrzymuję pH ok 6
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
(24-04-2019, 16:14 PM)Ghost napisał(a): Zobacz sobie piasek od Retne na allegro. 0,8 - 1,2 mm bodajże. Mam, parametrów mi nie zmienia. Po początkowej walce z wodą, teraz utrzymuję pH ok 6
Nie znajduje takiego sprzedawcy.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Masz, no ta aukcja Smile https://allegro.pl/oferta/bialy-piasek-k...witemShare
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
(24-04-2019, 09:25 AM)rybawwodzie napisał(a): Ty czego używasz u siebie?

No ja mam 20 kilo piasku 0.1-0.9 mm grubości. A chcę jeszcze dokupić 5 kg o frakcji 0.1-0.4 mm.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Złożyłem takiego potwora ale na moją kostkę chyba za duży. [Obrazek: f069660510d09730fccd2e6b2574d75d.jpg]

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Świietny korzen Smile jakie ma wymiary ? 
Jak nie miesci sie w twojej kostce to jestem pierwszy na liscie kupujacych Big Grin 
Jezeli uda ci sie go zmiecic wctakiej pozycji jak na zdjeciu to dolne korzenie utworza swietne kryjowki dla pielegniczek, a miedzy gorne odnogi mozna zaplatac jakis mech i bedzie ciekawie Smile
Ja u siebie urzywam piasku kwarcowego o najmniejszej gradacji jest prawie jak pyl - mozesz zobaczyc w moim watku - jest troche jasny, ale przy lekkiej herbatce wyglada spoko Smile proponuje warstwe 3 - 5 cm. 

Jesli chodzi o pokrywe to mozesz zaadoptowac patent od krewetkarz - plastikowe narożniki / kątowniki i szyba nakrywkowa
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości