• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Wolny baniak szuka ryby

#21
(10-05-2019, 15:02 PM)rycerz napisał(a): Zaciekawiła mnie Kryptopterus bicirrhis

Fajna ryba, ale masz za mały zbiornik na nie, jeśli dalej pytasz o obsadę do 60x30x30
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
(10-05-2019, 15:07 PM)Zimna Zośka napisał(a):
(10-05-2019, 15:02 PM)rycerz napisał(a): Zaciekawiła mnie Kryptopterus bicirrhis

Fajna ryba, ale masz za mały zbiornik na nie, jeśli dalej pytasz o obsadę do 60x30x30

To niedobrze
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
(10-05-2019, 15:24 PM)rycerz napisał(a):
(10-05-2019, 15:07 PM)Zimna Zośka napisał(a):
(10-05-2019, 15:02 PM)rycerz napisał(a): Zaciekawiła mnie Kryptopterus bicirrhis

Fajna ryba, ale masz za mały zbiornik na nie, jeśli dalej pytasz o obsadę do 60x30x30

To niedobrze
Nie wiem czy sumik szklisty jest fajny, mnie jakoś nie zachwyciły ... Tak, czy inaczej w kategorii ciekawych zachowań ryb skrzeczyki są nieporównanie ciekawsze. To ryba, której wszędzie pełno, ma fajne zachowania stadne i wydaje niesamowite dźwięki.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
(10-05-2019, 15:48 PM)bpiotrow13 napisał(a):
(10-05-2019, 15:24 PM)rycerz napisał(a):
(10-05-2019, 15:07 PM)Zimna Zośka napisał(a): Fajna ryba, ale masz za mały zbiornik na nie, jeśli dalej pytasz o obsadę do 60x30x30

To niedobrze
Nie wiem czy sumik szklisty jest fajny, mnie jakoś nie zachwyciły ... Tak, czy inaczej w kategorii ciekawych zachowań ryb skrzeczyki są nieporównanie ciekawsze. To ryba, której wszędzie pełno, ma fajne zachowania stadne i wydaje niesamowite dźwięki.

bpiotrow13 ze szklistymi kwestia gustu Smile
Co do proponowanej przez ciebie obsady też uważam, że jest ciekawa. Pewnie szarość odstrasza, ale w akwarium już takie szare nie są.
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
(10-05-2019, 17:14 PM)Zimna Zośka napisał(a):
(10-05-2019, 15:48 PM)bpiotrow13 napisał(a):
(10-05-2019, 15:24 PM)rycerz napisał(a): To niedobrze
Nie wiem czy sumik szklisty jest fajny, mnie jakoś nie zachwyciły ... Tak, czy inaczej w kategorii ciekawych zachowań ryb skrzeczyki są nieporównanie ciekawsze. To ryba, której wszędzie pełno, ma fajne zachowania stadne i wydaje niesamowite dźwięki.

bpiotrow13 ze szklistymi kwestia gustu Smile
Co do proponowanej przez ciebie obsady też uważam, że jest ciekawa. Pewnie szarość odstrasza, ale w akwarium już takie szare nie są.
Pewnie, ze kwestia gustu, sumiki mi sie kiedys podobaly, zanim je mialemSmile skrzeczyki duzo ciekawsze. Nie sa takie szare, maja super niebieskie oczy.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Na razie temat zawieszony, bo do akwarium wpadło 30 maluchów macmasterii. Tylko co ja mam z nimi później zrobić?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
Dla potomnych ;-)
W baniaku pływa garstka otocinclus affinis. Oraz kilka corydoras panda.
Cel: rozmnożyć oba gatunki.

Jakoś całą naszą rodzinę wkręciłem. I jest pomysł na nowy gatunek.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości