• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Kiryskowo

#1
Witam Was serdecznie. Przedstawiam swoje akwarium. Kostka 60x60x60. Oświetlenie to Belka CHIHIROS LED A601 PLUS. Filtracja EHEIM 2080XL z dwoma prefiltrami, kaskada Aquael FZN2. Grzałka 200W Aquael z termostatem. Flora: Anubias mini, bucephalandry, microsorium pteropus. Fauna: Corydoras sterbai 14 szt w tym 4 z własnego chowu. Chciałem Was troszkę prosić o poradę. Co dorzucić do tego akwarium w toń wody. Miałem Gupiki ale strasznie polowały na ikrę a tą Kryski składają codziennie. To jest jedna wielka "Kabina miłości". Proszę Was o opinie.
[Obrazek: 2a0c13e22334e4893a71dd737da3dc96.jpg][Obrazek: ceb7d1e264788d804607f69e4851b08b.jpg][Obrazek: 588fa8ac4d043caeb91e9650898e3a24.jpg]

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Przyjemne akwarium. Co do obsady - to może bystrzyk amandy (H. amandae) - są ładne, małe - może nie ruszą ikry. Czy filtracja to naprawdę EHEIM 2080XL + kaskada? Sam ten kubełek mógłby obsłużyć kilka takich zbiorniczków Smile
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Półdzióbek karłowaty może -tak pysk mają zbudowany ,że raczej ikry nie ruszą.
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Dziękuję Wam za odpowiedzi. Tak to eheim 2080xl. Kiedyś miałem akwarium 1500l i to pozostałość po nim. Dzięki temu woda jest super.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Drobnoustek może?
Uaru amphiacanthoides, Geophagus altifrons, Satanoperca leucosticta, Satanoperca mapiritensis, Biotodoma Cupido, P. scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Coś doszło czy zostało jak jest?
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Na razie nic nowego. Dalej Kryski i 16 szt maluchów

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości