Odpowiedz 
Pelvicachromis kribensis "Makoure"
27-04-2021, 23:32 PM
RE: Pelvicachromis kribensis "Makoure"
Czytałem, i się zastanawiam. Muszę sprawdzić czy mój samiec w ogóle żyje. :/ Nie widziałem go od tygodnia.

Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel

Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 12 gatunków ryb, z czego pielęgnic 7

pozdrawiam, Łukasz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2021, 18:50 PM
Myślałem, że dziś rano widziałem w końcu poważniejsze zaloty, a tu się okazuje, że po południu parka wyprowadziła młode Big Grin Sam nie wierzę w to co widzę, bo na udane tarło tego gatunku musiałem czekać chyba ponad rok, i to dopiero młode odchowane u mnie do niego podeszły. Młodych jest mało ale sam fakt mnie cieszy.

Z Mekki na Półwysep Jukatan - gdzie występują pielęgnice Meeka (Thorichthys meeki) - jest w linii prostej 12 546 km.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-05-2021, 19:28 PM
Świetnie, są młodsze od moich o miesiąc. U mnie podobnie jak u ciebie potomstwo dzikusów wydało dopiero młode. Ciekawe czy one szybko przestają być płodne?

Multi multa sciunt, nemo omnia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-05-2021, 20:23 PM
(01-05-2021 19:28 PM)Zimna Zośka napisał(a):  Świetnie, są młodsze od moich o miesiąc. U mnie podobnie jak u ciebie potomstwo dzikusów wydało dopiero młode. Ciekawe czy one szybko przestają być płodne?
Dobre pytanie, fakt jest taki że na początku produkowały sporo młodych, a potem widziałem tylko dużo kopania, piękne barwy i nic więcej. Dorosłe padły, nawet mój najładniejszy samiec odchowany przeze mnie też z czasem wykorkował, dopiero dwie ostatnie ryby wyprowadziły jakikolwiek narybek. Liczę, że pomimo tych przejść to nie ich ostatni miot Smile

Z Mekki na Półwysep Jukatan - gdzie występują pielęgnice Meeka (Thorichthys meeki) - jest w linii prostej 12 546 km.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe