• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Apistogramma sp. Tahuayo

#1
Mam je od roku , sa przywiezione z wyprawy w Peru. Złowione w jednym ze strumieni zasilających Rio Tahuayo lub Rio Blanco , tutaj mpaw niech sie wypowie. Ja miałem parkę która zdążyła sie rozmnożyć. Na filmie młode wraz z mamusią odłowioną. Wcześniej nie dawałem bo ich nie widziałem. Teraz wylądowały w baniaku z jasną wodą oraz towarzystwem.

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Gratki.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Dopływ Rio Blanco ojciec to był.
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Czy u mlodych widać juz płeć, i na boga dajcie jakies, chocaz jedno dobre zdjecie samca w pelnym wybarwieniu.
Pozdrawiam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
(13-03-2019, 14:49 PM)kamilekS napisał(a): Czy u mlodych widać juz płeć, i na boga dajcie jakies, chocaz jedno dobre zdjecie samca w pelnym wybarwieniu.
Pozdrawiam
U młodych płeć na razie można sie tylko domyślać. Nie mam zdjęcia samca wiec nie dam. jak się jakiś kawaler wybarwi to postaram się o fotę.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości