• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: L201

#1
tu akurat L201 "Bigspot"

   

   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Rozmnożyłeś je już kiedyś?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
jeszcze nie, ten jest młodziutki - u mnie od czerwca zeszłego roku. A rosną bardzo powoli. normalne L201 mam w dużym akwarium za 2-3 miesiące będę je likwidował i zobaczę jaki układ płci w stadku.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Po czy odróżniasz zwykłe od bigspot?Mógłbyś wstawić jakieś zdjęcia dla porównania?Pytam ponieważ miałem kiedyś omawiane ryby w dwóch wersjach i nie zauważyłem ewidentnych różnic. Być może wynikało to z tego, iż moje ryby były dość młode.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
tutaj normalny. stare zdjęcie malucha

   

z wiekiem u normalnych plamki malały, teraz są kropki. Jak będę likwidował akwarium zrobię zdjęcia.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
(20-02-2019, 22:40 PM)cichy24pl napisał(a): ...za 2-3 miesiące będę je likwidował i zobaczę jaki układ płci w stadku.

Planujesz postawić coś większego?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Będzie remont w pokoju i trzeba przestawić akwarium. Więc na lato trafią ryby do akwarii tymczasowych.

(20-02-2019, 22:58 PM)schmeichel napisał(a): Po czy odróżniasz zwykłe od bigspot?Mógłbyś wstawić jakieś zdjęcia dla porównania?Pytam ponieważ miałem kiedyś omawiane ryby w dwóch wersjach i nie zauważyłem ewidentnych różnic. Być może wynikało to z tego, iż moje ryby były dość młode.
Jutro jeszcze poszukam jakichś zdjęć, żeby były w podobnej wielkości zrobione.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości