• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [6. PCW] Polish Cichlid Weekend 2019 - KACWIN

#65
Cześć.
Trochę późno, ale nigdy nie jest za poźno.
Moja Agnieszka ma ochotę poprowadzić zajęcia z chętnymi oczywiście z gipsorytu. Zresztą przeczytajcie sami


Warsztaty z gipsorytu na PCW ? gipsoryt- to jedna z technik graficznych druku wypukłego- brzmi to dość skomplikowanie ale zapewniam Was, że jest ona bardzo prosta. Dokładnie to ryje się czymś ostrym na płytce gipsowej a potem nanosi się na to farbę drukarską i odbija na papierze. Efekt jest świetny- gotową grafikę możecie włożyć do ramki i powiesić na ścianie ?. Jestem w trakcie wylewania płytek gipsowych- ile ich będzie tyle osób weźmie udział w warsztatach (dzieci i dorośli), wszystkie materiały będą zapewnione, jedynie Wy przywieście ze sobą coś ostrego do rycia- może być to cyrkiel, szydło, duża igła, dłuta, rylce no i razem już za kilka dni zaczniemy przygodę z gipsorytem ? Ja druknę trochę pomysłów i zabiorę kalkę do odbicia, ale możecie również przywiesc coś swojego- np. okładka ulubionej płyty, zdjęcie, ładny obrazek z gazety, czy wydruk z internetu. Tabliczki gipsowe są w rozmierze 12x18cm. Warsztaty są dla wszystkich chętnych i są darmowe- chciałam Wam urozmaicić ten czas, kiedy część uczestników będzie rozmawiać o rybkach ? hihi Jeśli chodzi o termin to nie znam grafiku/planu wyjazdu ale raczej myślałam o sobocie- dogadamy się na miejscu. Ile to będzie trwało? zakładam że jakieś 2-3 godziny (to zależy od obrazka który wybierzecie sobie do rycia- może być on prosty lub skomplikowany). Swoje dzieci znacie- więc zdecydujecie czy może pracować z ostrymi przedmiotami i na ile potrafi skupić uwagę na zadaniu). Podsyłam Wam fotki z zajęć które prowadziłam w styczniu (z gipsorytu)


Załączone pliki Miniatury
       
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: [6. PCW] Polish Cichlid Weekend 2019 - KACWIN - przez Zimna Zośka - 02-07-2019, 16:54 PM

Skocz do:


Browsing: 2 gości