• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [6. PCW] Polish Cichlid Weekend 2019 - KACWIN

#61
Jak coś to jade w czwartek i mam 2/3 miejsca wolne także zapraszam (moge podjechać w obrębie opolskiego i śląskiego)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#62
hej, o której chcecie być na miejscu? o samuśkiej 10.00 czy przez cały dzień się zjeżdżacie?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#63
na 9 mam dentystę, na 10 nie dojedziemy Tongue
"Akwarystyka jest jak alkoholizm, wszystko idzie w szkło."
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#64
Jesli w piatek rano ktos z/przez Gliwice jedzie to chetnie dołączę.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#65
Cześć.
Trochę późno, ale nigdy nie jest za poźno.
Moja Agnieszka ma ochotę poprowadzić zajęcia z chętnymi oczywiście z gipsorytu. Zresztą przeczytajcie sami


Warsztaty z gipsorytu na PCW ? gipsoryt- to jedna z technik graficznych druku wypukłego- brzmi to dość skomplikowanie ale zapewniam Was, że jest ona bardzo prosta. Dokładnie to ryje się czymś ostrym na płytce gipsowej a potem nanosi się na to farbę drukarską i odbija na papierze. Efekt jest świetny- gotową grafikę możecie włożyć do ramki i powiesić na ścianie ?. Jestem w trakcie wylewania płytek gipsowych- ile ich będzie tyle osób weźmie udział w warsztatach (dzieci i dorośli), wszystkie materiały będą zapewnione, jedynie Wy przywieście ze sobą coś ostrego do rycia- może być to cyrkiel, szydło, duża igła, dłuta, rylce no i razem już za kilka dni zaczniemy przygodę z gipsorytem ? Ja druknę trochę pomysłów i zabiorę kalkę do odbicia, ale możecie również przywiesc coś swojego- np. okładka ulubionej płyty, zdjęcie, ładny obrazek z gazety, czy wydruk z internetu. Tabliczki gipsowe są w rozmierze 12x18cm. Warsztaty są dla wszystkich chętnych i są darmowe- chciałam Wam urozmaicić ten czas, kiedy część uczestników będzie rozmawiać o rybkach ? hihi Jeśli chodzi o termin to nie znam grafiku/planu wyjazdu ale raczej myślałam o sobocie- dogadamy się na miejscu. Ile to będzie trwało? zakładam że jakieś 2-3 godziny (to zależy od obrazka który wybierzecie sobie do rycia- może być on prosty lub skomplikowany). Swoje dzieci znacie- więc zdecydujecie czy może pracować z ostrymi przedmiotami i na ile potrafi skupić uwagę na zadaniu). Podsyłam Wam fotki z zajęć które prowadziłam w styczniu (z gipsorytu)


Załączone pliki Miniatury
       
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#66
Ekstra pomysł. Coś mi się zdaję że nie tylko najmłodsi będą mieli niezłą zabawę Okok

P.S. Tematyka może być tylko jedna - akwaria biotopowe Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#67
Jadę z Emi w pakiecie Wink
"Akwarystyka jest jak alkoholizm, wszystko idzie w szkło."
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#68
Witam Wszytkich, 
Niestety z powodów służbowych nie będę mógł pojawić się na tegorocznym PCW....Sad

Dlatego jeżeli ktoś chciałby pojechać - może zakwaterować się na moim miejscu. Część kwoty już wpłaciłem , nie pamiętam teraz czy to już całość ale chyba trzeba będzie dopłacić następne 35 zł. 
To naprawdę niewiele, a atmosfera i ludzie na tym spotkaniu warci są każdych pieniędzy..Smile

Mam nadzieję że znajdzie się ktoś chętny - jeżeli tak - proszę zgłosić to Sendogowi...

Pozdrawiam Wszystkich i życzę dobrej zabawy!
galimedes
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#69
Ehh te poznaniaki. Słoma na wyjeździe służbowym , Filas zarobiony i jeszcze ty ... brak słów Sad

A teraz informacje z Kacwina.
Pogoda super , niebo bezchmurne , rzczka sobie spokojnie płynie. Cisza spokój.
Miejsce bardzo ciekawe.
Pokoje sprawdzone i uszykowane czekają na was.
Właściciel to starszy sympatyczny gość. Wspaniale gada tutejszą gwarą.
Jest przepyszna pizzeria 50m od noclegu. Podają tam pyszne piwo z kija Wink

Nic tylko ogarniajcie się i wpadajcie do Kacwina!!!!

Do zobaczenia Łojciec.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#70
Szkoda Galimedes, bardzo szkoda. Obiecałem, że ni będzie rozmów światopoglądowych Big Grin 

Cieszę się, że Łociec stoi na warcie. Jeszcze 2 dni. Ja się nie mogę doczekać.

BTW dziś rano 7:00 w Dolinie Chocholowskiej spotkałem Shorta Big Grin - potwierdził, że będzie. Ekipa coraz bliżej Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości