• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: doradźcie przed zakupem

#1
znalazłem dziś taką oto oferte  w internetach. Akwa stoi na pustakach i póki co u mnie chyba też by tak wyglądało, filtry no name nie wiem jeszcze jaki przepływ ale mam zamiar się wybrać i obejrzeć. Musiałbym zrobić do tego oświetlenie.

obsada... zawsze chciałem mieć pawiookie ale nie tak szybko Smile 

https://www.olx.pl/oferta/akwarium-450l-...cmlPBWGj48
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Stan akwa ocenisz na żywo, wygląda to wszystko zrobione trochę po taniości, ale cena za sam zbiornik + filtry wydaje się być ok. Zobacz co to za kubły i ile mają lat, bo wygląda to jak HW. A wtedy to wcale nie będzie jakaś mega okazja, bo te filtry są dość tanie a i baniak nowy można kupić w dobrej cenie, bo to standard. Dla ryb baniak za mały, chyba żebyś zostawił parę.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(13-02-2019, 15:21 PM)banaczu napisał(a): znalazłem dziś taką oto oferte  w internetach. Akwa stoi na pustakach i póki co u mnie chyba też by tak wyglądało, filtry no name nie wiem jeszcze jaki przepływ ale mam zamiar się wybrać i obejrzeć. Musiałbym zrobić do tego oświetlenie.

obsada... zawsze chciałem mieć pawiookie ale nie tak szybko Smile 

https://www.olx.pl/oferta/akwarium-450l-...cmlPBWGj48
500 bym zaryzykował, i ani grosza więcej
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
(14-02-2019, 09:58 AM)Darek napisał(a):
(13-02-2019, 15:21 PM)banaczu napisał(a): znalazłem dziś taką oto oferte  w internetach. Akwa stoi na pustakach i póki co u mnie chyba też by tak wyglądało, filtry no name nie wiem jeszcze jaki przepływ ale mam zamiar się wybrać i obejrzeć. Musiałbym zrobić do tego oświetlenie.

obsada... zawsze chciałem mieć pawiookie ale nie tak szybko Smile 

https://www.olx.pl/oferta/akwarium-450l-...cmlPBWGj48
500 bym zaryzykował, i ani grosza więcej
filtry 2 letnie (widziałem karte gwarancyjną) HW 304a i HW 303b z lampą UV. Gość nie chce zejśc z ceny bo twierdzi że jak ma zejść to woli akwa w domu zostawić.... ma poszukać tła strukturalnego na strychu, jak znajdzie to wrócimy do negocjacji. Smile    dzięki wszystkim za pomoc i opinie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Za nowy taki zestaw zapłacisz około 1100 zł. Używany jest wart najwyżej połowę tej kwoty - jeśli jest w bardzo dobrym stanie. Ja jakiś czas temu kupiłem używany zbiornik 150x50x50 za 150 zł.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Zdecydowałem się na zakup, mam już ryby u siebie i tak jak napisał PiotrK chcę zostawić tylko pare. Nie widzę żeby się już dobrały więc chcę zostawić 2 złote a 2 tiger gold chętnie sprzedam. Aktualnie ryby mają 18-20 cm, zdjęcia mogę podesłać zainteresowanym. Najlepszy odbiór osobisty w Lublinie ewentualnie wysyłka konduktorska, cena do ustalenia. Wątek  można przenieść do działu giełda a jak nie to prosze o zamknięcie, utworze nowy.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości