Odpowiedz 
Internetowa wiGiełda akwarystyczna
31-01-2019, 23:27 PM
Witam, ostatnio miałem niestety dłuższą przerwę z akwa. Terazszukam internetowej giełdy akwarystycznej, może ktoś pamięta. Mianowicie wyglądała mniej więcej tak: czarne tło z czerwonymi dodatkami, nie było zdjec, tylko opisy i możliwość kontaktu mailowego. Zdaję sobie sprawę ,ze opis kulawy ale za cholerę nie mogę znaleźć tej strony:/

W trakcie zmian! :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2019, 00:40 AM
https://gieldaakwarystyczna.pl/

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam Janusz
01-02-2019, 08:03 AM
RE: Internetowa wiGiełda akwarystyczna
Chyba pamiętam - to była giełda związana ze stroną o Malawi. Z tego co wiem tą domenę wykupił ktoś z poza akwarystów i chciał sprzedać za zbyt duże pieniądze. W efekcie strona już chyba (nie jestem pewien) nie istnieje, a giełda była rzeczywiście dość fajna.

Krzysiek
01-02-2019, 10:47 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-02-2019 10:49 AM przez BambusKLB.)
RE: Internetowa wiGiełda akwarystyczna
(01-02-2019 00:40 AM)Janusz1966 napisał(a):  https://gieldaakwarystyczna.pl/

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

No właśnie niestety to nie to Sad

(01-02-2019 08:03 AM)Sendog napisał(a):  Chyba pamiętam - to była giełda związana ze stroną o Malawi. Z tego co wiem tą domenę wykupił ktoś z poza akwarystów i chciał sprzedać za zbyt duże pieniądze. W efekcie strona już chyba (nie jestem pewien) nie istnieje, a giełda była rzeczywiście dość fajna.

Jeżeli masz rację to wielka szkoda ;/

W trakcie zmian! :-)
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe