• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [1000] mało, skromnie ale ciekawie...

#11
Bernard dałeś mi sporo do myślenia, muszę sobie poczytać i przejrzeć trochę filmów ale sporo będzie również zależało od dostępności danego gatunku. Nie wiem dlaczego ale trochę się obawiam, że powstanie energiczny "kociołek" a szukałem spokoju Wink
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Nie da się ukryć, że piaskówki, które wymieniłem (poza tymi, które są związane ze skałami) to ruchliwe ryby, więc jeśli ma nie być dynamicznie, to akurat te ryby nie są idealnym rozwiązaniem. Dlatego możesz pójść w większą liczbę xen, które są mniej ruchliwe. Kiedyś w sporo mniejszym akwarium miałem 8 sztuk X. papilio sunflower - 3 pary stworzyły rewiry, przy pojedynczych większych kamieniach i trzymały się tych rewirów, nie wchodząc sobie w drogę. 
Możesz też raz jeszcze pomyśleć o tanganicodusach - to dość stateczne ryby, które głównie "siedzą" i obserwują.
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Na czym stanęło? ;-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Na razie na słomianym zapale Sad
Zbiorniki suche czekają na lepsze czasy ich właściciela Wink
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Rozumiem. Tylko szkła niesprzedawaj. Grzecznie czeka, jeść nie woła...

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Nie ma takiej opcji żebym je sprzedał, nie tylko ze względów technicznych bo nie da się ich wynieść Wink ale to moje "dzieci".
Powiem Tobie, że już miałem takie przerwy w akwarystyce i to jest nawet fajne, bo jak w pewnym momencie odpala się coś w głowie i zaczynasz wszystko na nowo uruchamiać to frajda jest nie do opisania. Czekam na ten moment ale wiem, że w tym roku raczej już nie nastąpi Sad
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
My też czekamy żeby Ci coś "odpaliło" w głowie Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Filip, nie masz nic? Nawet jednej małej pielęgnicy? Niemożliwe... Widzę jeden tylko plus - strop odpocznie Smile
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Filas, patrząc na Twój nowy wzór na idealny zbiornik, to ja się naprawdę dziwię, czemu nie wpuścisz tam dwóch garści różnych muszlowców i niech sobie żyje własnym życiem. 

Wsyp piach, wiadro muszli, kilka kamieni i gotowe. Akwarium praktycznie bezobsługowe, a będzie genialnie obserwować, jak te malutkie buldożery przemodelowują dno. 

Do roboty!
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Też rozważałem taką opcję, niestety brak weny do akwarystyki i sporo innych zajęć trochę odepchnęły wszelkie plany z fish-strychem. Teraz to nawet nie da się tam wejść - przeobraził się w magazyn Sad
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości