Odpowiedz 
Pielęgniczki Apistograma, a kiryski
14-01-2019, 14:05 PM
Pielęgniczki Apistograma, a kiryski
Witam.
Jakie jest wasze doświadczenie przy połączeniu w jednym zbiorniku pielęgniczek Apistograma z kiryskami?
Mam zbiornik 240 l. Powierzchnia dna to 120 x 40. Pielegniczki Apistograma Baenschi 1+3, i zacząłem się zastanawiać czy wpuścić im grupie kirysków. Myślałem o corydoras panda, bo są trochę większe niż wcześniej planowane nanusy, a i też pochodzą z Peru. Tylko czy czasem Inki ich nie zamęcza w przypadku pilnowania młodych ? Czy może lepiej darować sobie i dno pozostawić tylko dla Inek?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2019, 18:19 PM
RE: Pielęgniczki Apistograma, a kiryski
Masz bezpieczną trójcę kirysków dla Apisto, są to hastatusy, habrosusy i pygmaeusy. Smile Nanusy już tylko do większych Apisto(jak Inki), pandy raczej będą stanowić realne zagrożenie dla młodych Apisto. Inki na pewno ich nie zamęczą. Big Grin

Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel

Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 12 gatunków ryb, z czego pielęgnic 7

pozdrawiam, Łukasz
14-01-2019, 18:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2019 18:40 PM przez rypinus.)
Są to kiryski na tyle male, że nie zagrażają młodym Apisto, jak rozumiem. Nie jest za długa ta lista, a przecież kirysków jest tyle gatunków. Przy pozostałych szansę na odchowanie młodych pewnej znikome.
14-01-2019, 19:00 PM
Głównie rozbija się o dostępność. Masz przykładowo jeszcze małe Aspidorasy, których nie kupisz obecnie nigdzie. Big Grin

Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel

Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 12 gatunków ryb, z czego pielęgnic 7

pozdrawiam, Łukasz
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe