• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [650] Towarzyskie SA na luzie :)

#81
Błagom cie chopie... przekręć ten telefon... Wink Jeszcze nie wyewoluowaliśmy zgodnie z telefonami z oczami w pionie Big Grin

Ryby piękne, graty.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#82
Specjalnie dla Ciebie Smile



Już dwie pary pilnują młodych, a trzecia pewnie na dniach również dołączy do grona 500+...

Dobrej pory żaden gatunek w obecnej aranżacji nie wprowadzał młodych z takim powodzeniem.

Przy okazji chciałem dodać kilka słów opisu. Wpuściłem 10 szt. Rybki kupilem wysyłkowo z Płaszczki z Gliwic (Stafe). Od pomysłu do otrzymania ryb minęły jakieś 3 dni O maj gat polecam wszystkim zakupy w tym miejscu.

W trzy tygodnie dobrały się trzy pary i zaczęły kopać swoje dołki przy tylnej szybie, wieksze kamienie wyznaczają granice terytoriów.

Z minusów - odbiło się to na apisto, które straciły swoje miejscówki. Muszę jak najszybciej zagrać dno żeby stworzyć więcej kryjowek.
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#83
Senk ju Smile Teraz się na to da patrzeć! Aż poprawiłem, bo szkoda coby umknęło innym odwiedzającym ten wątek.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#84
Zaraz dostanie mi się od Rukiego, ale akwarium coraz bardziej mi się podoba. Pielęgniczki nie dają takich widoków i nie martwi mnie, że zostały zepchnięte na dalszy plan Smile
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#85
Bo to trzeba mieć to coś i skomponować obsadę wyłącznie pod Apisto- zwłaszcza jeśli są to jedne z mniejszych i spokojniejszych. Big Grin Przy takim towarzystwie też bym nie chciał się wybijać na pierwszy plan. Big Grin
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#86
Świetnie. Gratulacje Topielec, dość szybko poszło Smile Mówilem że są ładne Wink Co do apisto, to myślałem że je oddasz, zanim Guianacara wpuścisz Smile
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#87
Mały update. Przy okazji kręcenia filmiku zauważyłem, że rybcie oddychają szybciej niż powinny - przypchany prefiltr i słabszy ruch tafli.

Ubyło gujanek, zostawiłem sobie 4 szt. 
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#88
Aktualizacja po zatonięciu wreszcie kilku gałązek i okiełznaniu ich trochę. Jak znajdę chwilę to coś naskrobię jak się sprawy mają. 

   

Ps. Zdjęcie pomniejszane i wstawiane przez tel, więc jak słabo widać, to będę musiał odpalić kompa.
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#89
Bardzo podobają mi się twoje ryby i aranż (korzenie). Skoro twoje skalarki to hodowlańce to chciałbym, aby wszystkie tak wygladały.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#90
Bardzo udany zbiornik.
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości