• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: grzałki przepływowe

#1
ma ktoś doświadczenie z grzałkami przepływowymi?
przykładowo:
https://allegro.pl/oferta/hanza-grzalka-...7424259278
https://allegro.pl/oferta/hydor-eth-300-...7693826414

niby każda pierdoła mniej w baniaku zawsze spoko, ale czy faktycznie są równie trwałe i niezawodne?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Sam jestem ciekawy jak to działa. Jak nikt nie miał to czekam na relację gdybyś się zdecydował Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Ja używam od 2lat hydora 200 i jestem z niego bardzo zadowolony świetnie sie sprawdza przy kubelku i nie szpeci akwarium a temperaturę trzyma idealnie polecam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
W czasach jak jeszcze użytkowałem jakiekolwiek grzałki, też używałem Hydora 200 - mogę polecić z czystym sumieniem.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
(08-01-2019, 22:53 PM)tatakuby napisał(a): Sam jestem ciekawy jak to działa. Jak nikt nie miał to czekam na relację gdybyś się zdecydował Wink

działa na pewno wydajniej, w końcu nie tworzą się cieplejsze obszary-bańki i może pracować ciągle do ogrzania całego baniaczka równomiernie

z 80zł więcej trzeba co prawda liczyć, ale chyba się skuszę
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Od około roku użytkuję Hydora 300 i jestem w pełni zadowolony z tej grzałki. Obsługuje ona akwarium 600 l, wahania wart. temp. to +/- 0.1 st. C przy nastawie 26 st. C.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
a macie/znacie jakieś opinie o tej przepływówce z HANZY? dużo tańsza jest, ale w sumie nawet bardziej chińsko wygląda z tym "bajeranckim" elektronicznym zegarem
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Ostatnio gdzieś widziałem post gościa jakiegoś na fb, ze po 24h użytkowania na wyświetlaczu ma błąd E-2 i nie wie co on znaczy. 
Pewnie egzemplarz felerny się trafił tej Hanzy.
Piszę bo mi się rzuciło w oko przypadkiem, nie żeby Cię odwodzić od pomysłu.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Zamówiłem Hanze 200 W. Niestety, wersja 300 W oferowana jest wyłącznie na węże 16/22, co wymagałoby kombinowania, czego z oczywistych przyczyn wolę uniknąć na wężach. 200-tkę można znaleźć w obu popularnych wersjach - 12/16 i 16/22 mm. Szkoda, że 300 brak na te mniejsze.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Błąd e2 to błąd ,zabrudzonej powierzchni grzejnej.

Ja mam 500 wat sunsun-a i ogolnie lipnie grzeje, w pomieszczeniu mam 24 stopnie A w 600 listach trudno mu utrzymać 28 stopni, ( praktycznie cały czas grzeje)
Około 2500 litrow wody w 35 akwariach. 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości