• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: grzałki przepływowe

#21
(17-04-2020, 10:32 AM)Papja napisał(a): Bo mam kilka chińskich grzałek, które po nastawieniu na 28 stopni grzeją na 24 przykładowo Big Grin. Jak Twoje grzeją normalnie, to opcja +1/2 stopnie będzie git Wink.

No, może kiedyś grzały normalnie... Jak wczoraj zauważyłem 24 st po upadku Hanzy (hehehue), odpaliłem starą wewnętrzną na 26 st a rano 29 i ciągle grzała... Boisie
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Na pawiookie.pl w dziale DIY jest moja relacja z robienia grząłki przepływowej 500wat+ termoregulator zewnętrzny. Działała przez spory czas z paletkami i pawiookimi.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Apropo błędów.. Mam e-1 na przeplywowej grzałce jbl e300.. Ustawiony jest na 24 a w akwa mam 27.5...?
200x70x60 Geophagus Mirabilis x7 l333 white x6
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Będzie pokazywać e-1 dopóki temp. w akwa nie spadnie do 25. Odłaczyc od prądu, poczekać aż 25-24 w akwa i podłaczyć. jak znów ciągle grzeje znaczy padła grzałka.
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Na termometrze grzałki pokazuje ze jest 25.9 a na elektronicznym wlozonym do akwa 27.5. Rozumiem ze jak jest e1 to grzałka nie grzeje i czeka az temp spadnie tak?

Skoro ustawiłem ze chce 24 a jest 26 i miga blad to powinna sama poczekać az temp spasnie po co więc odłączac od prądu? Chyba ze ciągle grzeje
200x70x60 Geophagus Mirabilis x7 l333 white x6
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości