• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Blat - szybka pomoc!

#31
Szafka wystarczy. Ja też kiedyś się tak bałem i mam stelaż co czołg mógłby tam stać.
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Dołóż drugi blat i skrec obydwa razem ze soba i niezaszkodzi odrobina kleju pomiedzy. Jak wiadomo sklejka jest mocniejsza od litej deski... Ja w swojej wlasnorecznie zbudowanej szawce pod zbiornik 120x50x50 mam tak zrobiony gorny blat jak i dolny. Po 8 miesiacach brak jakiego kolwiek ugiecia. Zadbaj tez o to aby nóżki poziomujace znajdowaly sie tez w srodkowej czesci szawki najlepiej pod kazda z pionowych scianek

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Barttsw z całym szacunkiem ale robienie stelażu pod pojedynczy zbiornik 450l (w dodatku kiedy mamy już szafkę) to głupota i przerost formy nad treścią. 

Blat został dokupiony to można go dac- nie zaszkodzi. 
Podstawa jednak jest dodanie plecow na całej długości szafki i można spać spokojnie. 

Ale bez stresu. To Ci się nie zawali, gorsze szafki utrzymywały takie zbiorniki latami Wink.
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Pley to twohe zdabie i nie kwestionuje tego ale juz nie jwdna tragedie widzualem nawet na niby solidntch szafkach 
Poprostu wyrazilem swoje pedejacie mozna sie z tym zgadzac lub nie
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Pojutrze przywioza szafke z panelami 40mm i oelnymi plecami. Nie boje sie ze szafka sie zawali ale bardziej ze dno akwarium peknie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości