• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [CA]nowe wcielenie 240

#31
Po co ryzykować, na forum jest dużo ciekawych ryb do wydania Wink.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
(12-01-2020, 01:24 AM)Papja napisał(a): Po co ryzykować, na forum jest dużo ciekawych ryb do wydania Wink.
Wiem wiem. Juz raz od Ciebie brałem ryby Aktualnie to kolejne pokolenie dorasta w jednym z akwariów.

Nano od piotrK juz u mnie nie ma ale kolejne pokolenia są rozprzestrzeniane po okolicy i jednym z sklepów zoologicznych.
Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Przedostatni układ korzeni bardzo mi się podoba.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Zakładając że z prawej strony będzie grzałka i filtry jest to dobry układ. Dziś wrzuciłem wszystkie korzenie do moczenia się z racji tego że nic sie nie zmarnuje, część pójdzie do 450tki a część zostanie tu. Jak przestaną mnie denerwować i zaczną tonąć to coś fajnego się z nich ułoży.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
(11-01-2020, 21:01 PM)-KUBA- napisał(a):  Syf straszny ale można fajne ryby wyrwać u niego a powiem Ci że jeszcze mi się nie zdażyło żeby kupić chore lub żeby padły w jakimś krótkim okresie.

Kupiłem 30 zwinników i po 2 tygodniach kwarantanny zostało 8 a po 3 tygodniach został mi jeden. W kilku akwariach widziałem ospę, ale prawda jest taka że ryby zaczynają chorować jak za długo u niego przebywają, świeżo po dostawie ryby są ok. Ostatnio zaproponował mi prawdziwe G.surinamensis, patrze a tam S. jurupari no i o to się pokłóciliśmy, pokazałem mu foty na necie to powiedział że ludzie się nie znają.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Mi raz proponował S. daemon ale bardziej mi wyglądały na młode G. Red Head Tapajos. Jak chodzi o nazewnictwo ryb często wiedzę inne w zbiorniku a całkiem o innych mówi.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
(12-01-2020, 17:47 PM)Łuka$z napisał(a):
(11-01-2020, 21:01 PM)-KUBA- napisał(a):  Syf straszny ale można fajne ryby wyrwać u niego a powiem Ci że jeszcze mi się nie zdażyło żeby kupić chore lub żeby padły w jakimś krótkim okresie.

Kupiłem 30 zwinników i po 2 tygodniach kwarantanny zostało 8 a po 3 tygodniach został mi jeden. W kilku akwariach widziałem ospę, ale prawda jest taka że ryby zaczynają chorować jak za długo u niego przebywają, świeżo po dostawie ryby są ok. Ostatnio zaproponował mi prawdziwe G.surinamensis, patrze a tam S. jurupari no i o to się pokłóciliśmy, pokazałem mu foty na necie to powiedział że ludzie się nie znają.
Też tam nie już nie zaglądam, od kąd próbował mi wmówić że zwykły skalar to P. leopoldi. Stwierdziłem że nie bede z nim gadał. Gościu nie dopuszcza do siebie innego zdania niż własne. Nie wspomnę już o warunkach w których żyją tam zwierzęta...
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
(12-01-2020, 19:31 PM)Zimna Zośka napisał(a): Gościu nie dopuszcza do siebie innego zdania niż własne. Nie wspomnę już o warunkach w których żyją tam zwierzęta...
Dokładnie, zachowuje się jakby wszyscy byli głupi a on odkrył wszystkie ryby i je nazwał. Nie wiem kiedy tam ostatnio byłeś ale teraz jest taki syf że przy wejściu wywiesił kartkę z napisem "wchodzisz na własne ryzyko" Boisie
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
(12-01-2020, 22:37 PM)Łuka$z napisał(a):
(12-01-2020, 19:31 PM)Zimna Zośka napisał(a): Gościu nie dopuszcza do siebie innego zdania niż własne. Nie wspomnę już o warunkach w których żyją tam zwierzęta...
Dokładnie, zachowuje się jakby wszyscy byli głupi a on odkrył wszystkie ryby i je nazwał. Nie wiem kiedy tam ostatnio byłeś ale teraz jest taki syf że przy wejściu wywiesił kartkę z napisem "wchodzisz na własne ryzyko" Boisie
Gadałem z jednym z pracowników i te kartki tam wiszą bo ktoś go zgłosił do odpowiednich urzędów. Podobno papugi (ary) które są luźno puszczone, "podziobaly" jakieś dziecko.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości