Odpowiedz 
Biotop dla Akary z maroni
10-01-2019, 17:27 PM
RE: Biotop dla Akary z maroni
A gdybym w przyszłości chciał trzymać dwa gatunki jakiś małych pielegniczek w jednym akwarium to jaką wielkość dna byście proponowali i ewentualnie jakie gatunki ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2019, 20:45 PM
Małe apisto z CW- borelli, trifasciata, pucallpaensis, czy commbrae. W akwarium 120x40cm spokojnie dasz układ 5 samców i z 6 samiczek, wybór gatunków nalezy do Ciebie Wink.

"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
10-01-2019, 21:42 PM
(10-01-2019 17:27 PM)rypinus napisał(a):  A gdybym w przyszłości chciał trzymać dwa gatunki jakiś małych pielegniczek w jednym akwarium to jaką wielkość dna byście proponowali i ewentualnie jakie gatunki ?
Napisałem o tym w e-zinie. Korzystajcie z niego! Big Grin

Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel

Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 24 gatunków ryb, z czego pielęgnic 12

pozdrawiam, Łukasz
Wczoraj, 22:08 PM
A miało być tak pięknie :-(. Podłączyłem nowo zakupiony filtr eheim 2228 i niestety okazało się że cięknie. Najpierw myślałem, że to uszczelka .W końcu filtr był używany. Lecz okazało się iż w miejscu gdzie klamra trzyma głowice jest pęknięcie, właśnie na głowicy . Jakby tego było mało, dosłownie po chwili strzelił wirnik. Nie wiem tylko czemu, bo filtr, jak i węże były normalnie zalane. Na szybko wygrzebałem starego Eheima 2213. Jak długo na tym filtrze akwarium będzie mogło w miarę normalnie pracować ?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe