• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Pielegnice ??

#1
Hej właśnie urządziłem nowy kącik dla ryb z Ameryki południowej i szukam dwuch gatunków a mianowicie pilegnicy zebry tylko czy da radę kupić je z odłowu albo jakieś bardzo ładne bo większość to szaraki zmieszane. I druga ryba to pielegnica pawiooka i tez interesuje mnie dobre źródło żeby ryby były ładne i zadbane. Chce je wpuścić do akwarium 220x70x70, a i pytanie bo narazie woda i korzenie są a na dno myślałem żeby wsypać piasek do piaskownic czy taki się nada do tych ryb.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
A czy pielęgnica zebra to nie Ameryka Środkowa?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Tak wiem ale szukam ich już dłuższy czas i niemotę znaleźć ładnego okazu
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
(25-11-2018, 10:06 AM)ozim87 napisał(a): Hej właśnie urządziłem nowy kącik dla ryb z Ameryki południowej i szukam dwuch gatunków a mianowicie pilegnicy zebry tylko czy da radę kupić je z odłowu albo jakieś bardzo ładne bo większość to szaraki zmieszane. I druga ryba to pielegnica pawiooka i tez interesuje mnie dobre źródło żeby ryby były ładne i zadbane.  Chce je wpuścić do akwarium 220x70x70, a i pytanie bo narazie woda i korzenie są a na dno myślałem żeby wsypać piasek do piaskownic czy taki się nada do tych ryb.

Słoma ma pawiookie F1.
 https://cichlidae.pl/showthread.php?tid=9235
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
(25-11-2018, 11:30 AM)dzikakuna napisał(a):
(25-11-2018, 10:06 AM)ozim87 napisał(a): Hej właśnie urządziłem nowy kącik dla ryb z Ameryki południowej i szukam dwuch gatunków a mianowicie pilegnicy zebry tylko czy da radę kupić je z odłowu albo jakieś bardzo ładne bo większość to szaraki zmieszane. I druga ryba to pielegnica pawiooka i tez interesuje mnie dobre źródło żeby ryby były ładne i zadbane.  Chce je wpuścić do akwarium 220x70x70, a i pytanie bo narazie woda i korzenie są a na dno myślałem żeby wsypać piasek do piaskownic czy taki się nada do tych ryb.

Słoma ma pawiookie F1.
 https://cichlidae.pl/showthread.php?tid=9235

Dzieki za info juz napisałem ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Hej. Odpisałem. Młodych już nie mam, wydałem wszystkie.
Samiec ojciec tych mlodych mi padł i została sama samica. Do wydania za free.
Ja kończę powoli przygodę z tymi rybami.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości