Odpowiedz 
Problem ze stelażem
04-10-2018, 21:36 PM
Post: #21
RE: Problem ze stelażem
Dlaczego nie pokazałeś im zdjęcia z pomiaru grubości ścianki profila?

Mój wzór na dobór wielkości ryb do akwarium:
długość akwarium / 20 = długość dorosłej ryby
To na prawdę dopiero wtedy dobrze wygląda Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2018, 22:26 PM
Post: #22
RE: Problem ze stelażem
Jutro z pracy wezmę suwmiarkę i aparat, specjalnie dzisiaj bok zdjąłem. Później jadę do rzecznika praw konsumenta jak się uda i zobaczę co ona powie. Jeszcze chciałem typa sprowokować, żeby wysłał moją kartkę z tymi wytycznymi mailem, bo jak się przyjrzysz pierwszemu zdjęciu to zaznaczyłem tam wspornik środkowy za drzwiczkami i nóżki na dole. Zrobili to niesymetrycznie, prawa strona jest odsunięta o 34cm, a lewa o 23cm, a to jest w miejscach profili poprzecznych (widać na tym samym zdjęciu pod blatem) Myślę, że tym + grubością profila można spróbować to załatwić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2018, 10:45 AM
Post: #23
RE: Problem ze stelażem
Niestety nie ładują mi się zdjęcia dziś. Domyślam się, że mówisz o niesymetrycznym wywiercenie otworów na te super drogie specjalne nóżki. Nie wiem czy może mieć to wpływ na ugięcie się profilu bardziej przekonuje mnie zastosowanie profili o zbyt cienkiej ściance oraz to że krawędź górnej podstawy jest wystająca domyślam się że miało to umożliwić montaż drzwi ale wtedy punkty łączenia góry i dołu przenoszą ciężar pionowo ale właściwie tylko do punktu podparcia to co wystaje ponad nie jest podparte i może się odkształcać przy tak plastycznym metalu jakim jest aluminium.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2018, 21:04 PM
Post: #24
Problem ze stelażem
Jak sytuacja?

Radek. 650l ogólniak, 300l Tanganika, 140l tajna obsada, jakieś kotniki.
Nazewnicze gestapo.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2018, 19:41 PM
Post: #25
RE: Problem ze stelażem
Nijak. Robię 4 rozpórki z regulacją i podeprę ten stelaż w miejscach nóżek. Koniec końców doszedłem do tego dlaczego stelaż się ugiął tak dziwnie. Okazało się, że nie tylko zrobili niesymetryczne nóżki, ale zrobili je do tego stopnia źle, że nie trafiły w wylewkę. No i podłoga się ugięła ok 1mm i pociągnęła cały stelaż za sobą w dół. Tacy specjaliści z erybki, wartości w mm nie potrafią odczytywać. Na razie stoi tak jak stał na podporach z drewnianych belek 45x45 i nic się z tym nie dzieje. Jutro spuszczam wodę i wstawiam dodatkowe wsporniki i zobaczymy. Gorzej jak dalej pójdzie w podłogę, bo w sumie 4 środkowe nogi nie stoją dokładnie na wylewce, ale wtedy sprawą zajmie się mój prawnik, bo to już grubsza sprawa. Świeżo skończone mieszkanie i podłoga zniszczona przez ich niedbalstwo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe