• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [Opinie] Kalendarz na 2019

#11
napisalem tylko swoja opinie na temat kalendarza na 2019 rok w temacie ktory sie nazywa "[Opinie] Kalendarz na 2019"



nie bede marnowal czasu na jakies odpisywanie na pierdoly, wyslij mi te kalendarze i koniec tematu.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Witam, ciekawa dyskusja ... macmaster  " jakiś problem masz?"  - co to za pytanie ... Jakiś poziom dyskusji trzeba trzymać ... 


Może i ja dodam swoją opinię .. Zawsze chciałem i wypowiadałem ją na każdym naszym spotkaniu ale co jest napisane to jest..Smile

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem była ankieta i wybór zdjęć z ogólnego forum... 
Wiem, wiem, dużo problemów technicznych i takie tam, ale jak dla mnie był to najlepszy pomysł. 

Pozdrawiam i jak zawsze, każda Wasza inicjatywa ( mówię o twardym trzonie forum Smile ) spotyka się z moim nieposkromionym entuzjazmem Smile
Pozdrawiam!
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Galimedes, tutaj chyba by była potrzebna ankieta czy chcesz podpisy pod zdjęciami czy nie. Big Grin Ankieta na 30 pytań, by zrobić idealny kalendarz. Big Grin
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
(13-12-2018, 23:01 PM)Ruki napisał(a): ... Ankieta na 30 pytań, by zrobić idealny kalendarz. Big Grin

I tak na koniec ktoś by się do czegoś doczepił i okazało by się że pytań miało być 31.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Smile Smile
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości