Odpowiedz 
[Magazyn Cichlid@e.pl] numer 7
29-09-2018, 08:41 AM
RE: [Magazyn Cichlid@e.pl] numer 7
Wow Uaru! Ekstra!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2018, 13:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-09-2018 21:32 PM przez arribada.)
Witam, 

Chciałem pogratulować nowego wydania magazynu i jednocześnie podziękować za poświęcony czas  i cały trud.

Subskrybuję Magazyn Akwarium i często oprócz kilku fajnych stron do poczytania znajduję w nim głównie spam (wg. mnie) w postaci reklam, dziwnych testów sprzętu akwarystycznego, akwarystyki zwanej Nature itd..
A Magazyn Cichlid@e.pl naprawdę wyróżnia się skondensowaną wiedzą o ciekawych gatunkach ryb. 
Byle tak do przodu.

ps. może jakieś małe rozszerzenie magazynu o artykuł kolesia z YouTube Nantai? Omówienie rodzimych skorupiaków i wodnych owadów może zaciekawiłoby innych akwarystów..

Co do formatu magazynu to nie lubię go i dlatego konwertuję go do pliku pdf. Czy rozważaliście wydrukowanie wszystkich wydań? Jakie mogą być koszta?

===============
Pozdrawiam
arribada
29-09-2018, 20:05 PM
Nowy jak nowy, pierwszy numer 5 lat temu wydaliśmy. Smile

By wydać w wersji drukowanej musimy założyć wydawnictwo plus trochę papierologii, gra nie warta świeczki....

Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel

Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 24 gatunków ryb, z czego pielęgnic 12

pozdrawiam, Łukasz
30-09-2018, 00:11 AM
Może kiedyś powstanie z tego książka. Warto!

[Obrazek: 85f00fefeb667b4a.png]Bernard
30-09-2018, 17:13 PM
(30-09-2018 00:11 AM)bernard napisał(a):  Może kiedyś powstanie z tego książka. Warto!
Myślę że to jest bardziej prawdopodobne niż drukowanie każdego e-zinu z osobna.

Małe, szare pielęgnice po 200 za sztukę?! A, są bardzo rzadkie...
To ja poproszę cztery.

Uwaga: Uczenie użytkowników umiejętności czytania ze zrozumieniem nie należy do obowiązków Teamu Cichlidae.pl.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-10-2018, 00:09 AM
Dzieki wielkie za Peru.I juz nas jest dwoch ,ktorzy do Amazoni napewno wroca.Super.        
02-10-2018, 12:39 PM
Ja sfociłem całość na komórkę i będę czytał w wolnej chwili (zapewne w samolocie hehe). Uaru są zarąbiste, ich fotki rozwalają.
02-10-2018, 17:18 PM
Bravo, kolejny numer a w nim treści najwyższych lotów. Gratulacje dla łojca za artykuł z wyprawy. Momentami czyta się jak książkę przygodową. No, talent literacki po prostu! Czekam na więcej Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe