• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Naklejki cichlidae.pl

#61
Siemka tatakuby.Dzieki wielkie za naklejki,dotarly w srode.Jest ich wiecej niz zamawialem.Super.Zgodnie z Twoim zyczeniem zrobilem to o co prosiles ,a w ten weekend powtorze ,cobys nam jeszcze zdrowszy byl. [Obrazek: haha.gif] [Obrazek: haha.gif] ​​​​​​​ [Obrazek: haha.gif] ​​​​​​​.Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#62
No i fajnie ze nawet szybko teraz wszystko leci za ocean Wink
Na zdrowie Wink
Łojciec Łojciec alleluja  [Obrazek: haha.gif]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#63
Są jeszcze naklejki ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#64
Kurde obawiam sie Michal ,ze juz nie ma.Wszystkie jakie zostaly wyslal mi tatakuby.Nie ma naklejek a zdrowie mu dopisuje,bo staram sie o to...Na zdrowie wszystkim. [Obrazek: haha.gif]  ​​​​​​​ ​​​​​​​   ​​​​​​​ [Obrazek: oklasky.gif]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#65
Mam dosłownie cztery sztuki które chciałem już sobie zostawić.
Ale widzę ze są zapędy na jakieś nowe edycje wiec chyba trzeba będzie ruszyć temat z nową edycją.

Gustaw chłopie zluzuj … coby ci wątroba wytrzymała Wink
Łojciec Łojciec alleluja  [Obrazek: haha.gif]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#66
A może znajdzie się większa ilość chętnych na wykonanie breloków? Będzie coś zdecydowanie trwalszego, niż naklejki... Jest trochę firm na rynku, które wykonują takie rzeczy wg indywidualnego zamówienia. można skorzystać też z gotowych wzorów, które mają możliwość wygrawerowania logo, czy wklejenia naklejki wypukłej 3D.
[-] Post Darek otrzymał 2 Lubię to od:
  • Grzechu97, jaca303
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#67
(11-02-2022, 21:18 PM)Darek napisał(a): A może znajdzie się większa ilość chętnych na wykonanie breloków? Będzie coś zdecydowanie trwalszego, niż naklejki... Jest trochę firm na rynku, które wykonują takie rzeczy wg indywidualnego zamówienia. można skorzystać też z gotowych wzorów, które mają możliwość wygrawerowania logo, czy wklejenia naklejki wypukłej 3D.

To jak już zajmiesz się organizacją wykonania tych breloków to ja na pewno jeden wezmę więc masz mnie jako pierwszego chętnego.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości