• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [K] Korzenie

#1
Hej, szukam dobrego źródła korzeni w opolskim.

Nigdy nie miałem akwarium z korzeniami Big Grin w sklepach są strasznie drogie!
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Spacer po lesie, wokół jeziora ( w opolskim nie brakuje) Dużo tlenu zero kosztów . Korzenie dużo lepsze niż w zoologu

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(21-09-2018, 20:18 PM)Topielec napisał(a): Hej, szukam dobrego źródła korzeni w opolskim.

Nigdy nie miałem akwarium z korzeniami Big Grin w sklepach są strasznie drogie!

Ja kupuje na allegro. Tez drogie, ale.tansze niz w sklepie. W opolskie tez wysylajaSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Słodki k..asie! Świętej pamięci kolega Topielec. Jak miło Smile Ale do rzeczy: Był kiedyś gość w karłowicach co handlował korzeniami na allegro czy olxie, ale nie wiem czy jeszcze handluje. Poza tym mam jeden kontakt który musze spóbować odnowić, jak mi sie uda to dam Ci znać. Mam też znajomego leśniczego pod Grodkowem, tam jest dużo drzewostanów dębowych i może jest tam jakaś fajna miejscówka na korzenie.Słyszałem też że na Jeziorze Turawskim jak spuszczają wode to pojawia się dużo wymoczonych korzeni. Poza tym na wspólnej była ostatnio wycinka topól i stoją chołdy z karpiną i jest dużo fajnych korzeni możemy się tam kiedyś prześć razem jak chcesz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Tylko nie świętej pamięci Smile ja chce takie, co wezmę, włożę do akwa i bedzie cacy. Jak mnie ktoś jeszcze pamięta, to ja leniwy jestem od zawsze. Ale jutro wezmę latorośl i zrobię sobie spacerek w jakimś strategicznym miejscu Smile może właśnie na Turawie coś się znajdzie.
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Jak interesują cię takie 3 konary  180cm najdłuższy, to napisz na priv.    
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Ile byś chciał za wszystkie?
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Uuu mister idzie w czarne wody? Big Grin Pamiętaj o użytkowniku Gurami na allegro. Świetny towar i godny polecenia sprzedawca.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Czarne wody to nie dla mnie Smile muszę ryby widzieć wyraźnie. Mówiłem, że idę w towarzyskie Wink
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości