Odpowiedz 
VII Sympozjum Akwarystyczne - Pielęgnice od Podszewki
07-10-2018, 14:01 PM
RE: VII Sympozjum Akwarystyczne - Pielęgnice od Podszewki
No to słówko ode mnie.
Bardzo dziękuję Agnieszce i Krzyśkowi Tomaszewskim za zaproszenie i bardzo bardzo miłe przyjęcie. Spotkanie bardzo fajne, kameralne i w świetnej atmosferze. W Płocku byłem pierwszy raz, a czuliśmy się jak w domu. Miło było spotkać starych znajomych i poznać osoby znane z netu. 
Piotrek i jego doświadczenie z Malgaszami zrobiły na mnie ogromne wrażenie.

Bardzo polecam to miejsce na trasie corocznych spotkań akwarystycznych.
Na koniec dziękuję mojemu przyjacielowi Kobuzowi za nasze głupkowate wesołe rozmowy Big Grin

Krzysiek
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2018, 15:33 PM
RE: VII Sympozjum Akwarystyczne - Pielęgnice od Podszewki
(07-10-2018 14:01 PM)Sendog napisał(a):  Piotrek i jego doświadczenie z Malgaszami zrobiły na mnie ogromne wrażenie.
Słuszna uwaga, dobrze że jest kilka osób u nas, kto się tymi rybami zajmuje. Oby po początkowej "modzie" większość gatunków została w polskich akwariach, trzymam kciuki.

Cytat:Na koniec dziękuję mojemu przyjacielowi Kobuzowi za nasze głupkowate wesołe rozmowy Big Grin
Polecam się Haha

Małe, szare pielęgnice po 200 za sztukę?! A, są bardzo rzadkie...
To ja poproszę cztery.

Uwaga: Uczenie użytkowników umiejętności czytania ze zrozumieniem nie należy do obowiązków Teamu Cichlidae.pl.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe