• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Pterophyllum Scalare Santa Isabel dzikie WF PARA

#1
Ryby jeszcze młode ok. 1 roku . Cena bardzo atrakcyjna !!! Wielkość ryb z płetwami ok 20 cm .

Bardzo duża rzadkość na naszym rynku !!!!
   
       
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Cena??
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
PONYX wstyd....

tak aby wszyscy mieli jasność o co chodzi. Niegdyś kolega PONYX dostał te ryby od użytkownika as400 na forum wawarium.pl, gdyż as400 nie miał odpowiednio dużo czasu aby porządnie opiekować się tymi rybami. PONYX odbierał ryby przekonując wszystkich, że bierze je dla siebie i będzie się nimi odpowiednio opiekował. Jak widzimy po tym ogłoszeniu PONYX okazał się „Januszem” akwarystycznym...

W związku z powyższym przestrzegam przed robieniem interesów z tym użytkownikiem...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Te niegdyś to było raptem miesiąc temu. Oj nie ładnie PONYX1963Paluszkiem
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Nie do wiary, ledwo po miesiącu ryby sprzedaje, bo nie podołał ? A to podlec, na krzyż/szafot z nim. Powinien uczynić zadość oczekiwaniom starszych kolegów w akwarystycznej wierze i trzymać ryby tyle, ile w księgach stoi, ku ich satysfakcji i uciesze.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
[Obrazek: avatar_3915.jpg?dateline=1478157870] kakadu80, żeby chodziło o to, że nie podołał to by nikt słowem się nie zająknął.
Tu chodzi o to, że gość wziął coś za darmo i (nie pierwszy raz) to sprzedaje.

Nie wiem jak Ciebie ale mnie uczono, że prezentów nie wypada sprzedawać.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
(26-08-2018, 20:08 PM)cinek1916 napisał(a): [Obrazek: avatar_3915.jpg?dateline=1478157870] kakadu80, żeby chodziło o to, że nie podołał to by nikt słowem się nie zająknął.
Tu chodzi o to, że gość wziął coś za darmo i (nie pierwszy raz) to sprzedaje.

Nie wiem jak Ciebie ale mnie uczono, że prezentów nie wypada sprzedawać.
Mnie zaś zawodowo uczono, że wraz z przekazaniem władztwa nad danym dobrem, nowy właściciel może tym dobrem swobodnie rozporządzać, tj. zbyć, podarować, a nawet zniszczyć dane dobro. A że kwestia dotyczy ryb, nie zmienia to istoty sprawy. Inna kwestia to uczciwość danego człowieka, i tu dobrze byłoby na bazie konkretnych, możliwych do udowodnienia kazusików dotyczących tegoż jegomościa, ustrzec nowych potencjalnych jego kontrahentów przed złym ruchem.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
(26-08-2018, 20:24 PM)kakadu80 napisał(a): Inna kwestia to uczciwość danego człowieka, i tu dobrze byłoby na bazie konkretnych, możliwych do udowodnienia kazusików dotyczących tegoż jegomościa, ustrzec nowych potencjalnych jego kontrahentów przed złym ruchem.
I temu zbożnemu celowi służy post Sharka.
Pozdrawiam Smile
Tomek B.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Proponuję przestać na razie komentować i poczekać na odpowiedź autora tematu co ma do powiedzenia.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości