Odpowiedz 
[12.000L] Ameryka Południowa
26-05-2019, 21:30 PM
RE: [12.000L] Ameryka Południowa
O ładnie z tym tarłem! Sfilmowałeś? Planujesz odchować?

Małe, szare pielęgnice po 200 za sztukę?! A, są bardzo rzadkie...
To ja poproszę cztery.

Uwaga: Uczenie użytkowników umiejętności czytania ze zrozumieniem nie należy do obowiązków Teamu Cichlidae.pl.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-05-2019, 21:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-05-2019 21:56 PM przez Raffy.)

Sfilmowałem tyllo jak się zalecały, samiec tulił się do samicy i dosyć mocno ściśnięte, równomiernie "tikały" Big Grin A czy coś zlożyły, nie wiem, bo jak na złość w piątek odbyło się tarło, a weekendy mam wolne. Do południa w piątek tak się ściskały, samica miała nabrzmiałą i wysuniętą kloakę... jutro się okaże, czy coś nosi czy... Big Grina odchować nie planuję, bo co z nimi zrobię. Rynek nest zalany arkami z azji, a nie chciałbym, żeby maluchy w przyszłości kisiły się u ludzi w baniakach 500L Sad mało kto ma warunki na te smoki, wystarczy mi satysfakcja Big Grin Gorzej jak doniesie do końca... czas pokaże Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-05-2019, 11:26 AM
No to trzymam kciuki, to by było coś.

P.S. Nie kloaka a pokładełko Wink Smoki to są, ale jednak ryby Big Grin

Małe, szare pielęgnice po 200 za sztukę?! A, są bardzo rzadkie...
To ja poproszę cztery.

Uwaga: Uczenie użytkowników umiejętności czytania ze zrozumieniem nie należy do obowiązków Teamu Cichlidae.pl.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-05-2019, 20:58 PM
Nosi.....
[Obrazek: zdjecie.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe