Odpowiedz 
[12.000L] Ameryka Południowa
31-07-2018, 00:08 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2018 00:12 AM przez Sloma.)
RE: [12.000L] Ameryka Południowa
Dzięki, jesteście wielcy.
Obsada jeszcze niesprecyzowana, myślę jak tu połączyć Uaru amphiacanthoides, Astronotus ocellatus, G. altifrons, S. deamon oraz S. cf. Leucosticta w jednym zbiorniku Smile. Będzie hydroponika albo coś ala paludarium. Woda jeszcze przez torf będzie przechodzić.
Będzie zmiękczacz wody i pytanie czy ten filtr (FILTR OSMOZA RO MERLIN 2700 L na DOBĘ) będzie jeszcze potrzebny?
Przepraszam Raffy za offtopic.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2018, 21:29 PM
Hydroponika/paludarium to dobry pomysł, rośliny wciągną "po rybach" Smile
Nie wiem jak działa i jak wygląda "zmiękczacz" wody, ale planujesz większy projekt, pytanie jak duże będzie to akwarium i czy będziesz w stanie szybko uzbierać wody przy awaryjnych sytuacjach?
Z merlina leci jak z kranu pod słabym ciśnieniem, jestem staromodny i używałbym merlina Smile
08-08-2018, 21:08 PM
Kelberi & Piquiti

[Obrazek: zdjecie.jpg]

Przeniosłem 2 oxydorasy, długooo czekały na zapleczu
09-08-2018, 11:18 AM
Witam, co by o nich nie myśleć, to te Cichle są naprawdę ładne...

Pewnie i jakieś tarła będą ..Smile

Satanoperca lilith ,S. acuticeps ,S. jurupari(rio Tocantins),S.jurupari (Peru)S.sp. leucosticta, Biotodoma wavrini,Biotodoma sp.,Retroculus lapidifer, Gymnogeophagus sp. ,Parosphromenus.sp "bintan",P. anjunganensis, P.linkei P.quindencim,P.harveyi,P.parvulus
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-08-2018, 22:01 PM
Pewnie będą Smile ale nie będę ich odchowywał bo kto to wezmie... do hurtowni mogę je dać, ale na 99% pójdą do 200-300L zbiorników
17-09-2018, 22:40 PM
Jak tam sytuacja? Pokażesz co się aktualnie dzieje w zbiorniczku? Może jakieś wideo?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe