• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Banalna obsada dla niebanalnej kobiety ;)

#21
Dzięki Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
(08-07-2018, 11:06 AM)MatiK napisał(a): Ok, dziękuję Wam bardzo Smile wychodzi na to, że obsada dobrana:

Dicrossus Filamentosus
Paracheirodon Axelrodi
Corydoras... I właśnie tu pytanie do @Zimna Zośka. Gdzie mam szukać tych rzadszych, albo które z listy @fazi_poz są dostępne i gdzie? Wink Jakaś konkretna hodowla/sklep? Podoba mi się Arcuatus, tylko czy jest szansa, żeby je dostać?
Napisz do kolegi DavCZ. Wiem że trzyma też kiryski Wink. Ma też kontakt z wieloma hobbystami z Czech. Często bywa w Polsce i z dostawą nie powinno być problemu.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Dzięki, ale sprawa już ogarnięta w Aquaraku Wink ryby zamówione, trochę obawiam się Dicrossusów bo jest tylko odłów, a wolałbym tego uniknąć, ale może się uda...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
(07-07-2018, 22:30 PM)Ruki napisał(a): Większość leci na Daleki Wschód czy do USA, bo w Europie nikt za nie tyle nie chce płacić. Wink

Zosiek, te same Corydoras geoffroy w Tropic Water po 120 ojro/sztuka.... Big Grin


Te moje co sprowadziłem z Surinamu są już w Polsce rozmnożone więc pewnie nieługo będą w sprzedaży. Po ile nie wiem...
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości