• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Konkurs Hassar 02 - Możesz!

#1
Hej,

okej. Mamy konkurs numer dwa. Sprawa jest prosta. Odpowiedz na pytanie:

Dlaczego uważasz, że jest to dobre forum, w sensie lepsze od innych traktujących o wszystkim tylko nie o tym co trzeba.

Nagrodą jest bon na zakupy w hassarze do kwoty 100 PLN (do zrealizowania przy dostawie z Kamerunu) (dobra, dobra jak chcesz więcej to będzie następny jak ryby z Kamerunu przylecą).

Pozdro.
P.S.
Jak zwykle licząc na porażającą wygraną Lublina nie pokrywam kosztów wysyłki.





www.hassar.eu - importy prosto z gorącej zachodniej Afryki - tanio, drogo, konkretnie Smile
www.sumiki.pl - pierwszy polski portal o sumach (wykasowałem bazę niechcący ale mam backup - niedługo będzie śmigał)

Proud member of ACSI
http://silurus.acnatsci.org/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Uważam, że jeśli coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Forum Cichlidae.pl jest najlepsze dlatego że, jest ukierunkowane na rodzinę pielęgnicowatych (specjalistyczne) a w gronie użytkowników są IMO mocni specjaliści z praktyką z każdego z biotopów, które zamieszkują pielęgnicowate. To sprawia, że forum jest bardzo wartościowe merytorycznie. No i nie mamy jakichś głupich regulaminów (tylko mądre) Wink
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Dlaczego? Bo nie ma na tym forum zarazy niszczącej inne fora czyli kółka wzajemnej adoracji i wzajemnego poklepywania się po ramionach. Smile Gdy wazelina wchodzi w wypowiedzi użytkowników to forum merytorycznie ginie.
A drugą sprawą, o równie dużym znaczeniu, jest zebranie na naszym forum ludzi z różnych branży akwarystyki i pielęgnic. Dzięki temu zawsze pojawia się jakiś inny pogląd na sprawę i nie ma kiszenia się we własnym sosie.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Ja tutaj jestem dla wiedzy o Cichlidae. Gdzie indziej, podobnej nie znalazłem.
Pozdrawiam,
Darek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Ale pytanie, ale wazelinka powyżej Smile

Czy to forum jest lepsze niż inne ? Napewno jest inne, szerzej traktujące o pielęgnicach wogóle. Jest tu dużo ludzi z innych podobnych tematycznie forów, którzy mają niekiedy ogromne doświadczenie w "tych sprawach" i fajnie się czyta ich wypowiedzi mogąc przyswoić sobie i zdobyć wiele potrzebnych informacji i doświadczeń.

Nadmienię tylko, że gdybym to ja dostał nagrodę to wysyłka by była z głowy Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
(17-02-2012, 13:17 PM)GRISZA napisał(a): Ale pytanie, ale wazelinka powyżej Smile

Eee tam, bardziej pasuje mi tu egocentryzm niż wazelina Wink
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Dlaczego to forum jest lepsze od innych?
1. Bo sa tu fantastyczni ludzie.
2. Bo jest tematyczne, a ze temat obszerny, to kazdy ma cos dla siebie.
3. Bo jest luz a zarazem lad.
4. Bo mozna sie merytorycznie spierac a potem isc na piwo.
5. Bo mam co czytac i komu pisac.
6. Bo "tata Marcina powiedzial" Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Dla mnie to forum. Jest po prostu prawdziwe, ludzie którzy je tworzą mają spore doświadczenie, i wielkie ukłony dla nich za chęć podzielenia się tą wiedzą z innymiSmile Dlatego forum to my, a chęć podzielenia się własnymi opiniami tworzy te chęć powrotu kolejny raz i to jest właśnie to czego każdy tutaj szukaWink


Pozdrawiam Krzysiek.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Siema,

pierwsze miejsce - Killifish.
drugie miejsce - Dator (5 dyszek rabatu).

Pozdrawiam.



www.hassar.eu - importy prosto z gorącej zachodniej Afryki - tanio, drogo, konkretnie Smile
www.sumiki.pl - pierwszy polski portal o sumach (wykasowałem bazę niechcący ale mam backup - niedługo będzie śmigał)

Proud member of ACSI
http://silurus.acnatsci.org/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Dziękuje i jako, że jestem jaki jestem, swoją wygraną przekazuje... mamie Rukiego Big Grin Why? Bo ma fantastycznego syna i tyle w temacie. Moja wygrana, moge zrobić co chce, prawda? Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości