• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: S/O APISTOGRAMMA CACATUOIDES F1

#1
Dzikusy mam od mpaw i wygląda, że są strasznie jurne bo przy drugim tarle przeżyło ponad 150 sztuk maluchów.
Rybki mają teraz 1,5cm. 

Mam zamiar odchować je do 2,5-3cm i wstawić do sklepu (już się dogadałem). Mogę jednak ile będzie potrzeba zostawić.
Dla chętnych z odbiorem osobistym oddam i odchowam do wymaganej wielkości. Fajnie by było gdyby coś trafiło w dobre ręce. Wysyłki nie preferuje, ale jak ktoś będzie chciał to się dogadamy, ale wtedy sprzedaż.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Dopisz skąd jesteś, to pomoże Big Grin.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(31-05-2018, 20:45 PM)Papja napisał(a): Dopisz skąd jesteś, to pomoże Big Grin.

Mieszkam w Piasecznie, pn-pt jestem w Warszawie, raz mniej więcej w miesiącu na drodze Warszawa-Toruń mogę coś podrzucićSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Ja chetnie bardzo jesli jeszcze aktualne, mysle ze parka lub harem zadomowily by sie w 200 bw ale pewnie tylko wysylka wchodzi w gre
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Rybki sporo podrosły, ale płci nie widać jeszcze. Mogę wysłać 10-15szt. z których ogarniesz sobie haremik. Za wysyłkę chce 10pln płatne na dowolne hospicjum dziecięce + zamawiasz dla mnie torebki w które zapakuje rybki.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
(12-06-2018, 17:30 PM)silveroak napisał(a): Rybki sporo podrosły, ale płci nie widać jeszcze. Mogę wysłać 10-15szt. z których ogarniesz sobie haremik. Za wysyłkę chce 10pln płatne na dowolne hospicjum dziecięce + zamawiasz dla mnie torebki w które zapakuje rybki.
Było by super, tylko jeszcze jedno pytanie czy była by możliwość realizacji tych warunków i samej przesyłki za ok 2 tyg? niestety nie ma mnie obecnie w domu a kolega wysłał mi ten post i tak napisałem już dzisiaj żeby zarezerwować sb na wszelki wypadek. Jeśli ci odpowiada to odezwę się tutaj już bardziej prywatnie po tym czasie
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Spoko Twoje rybki czekają. Akwarium masz gotowe?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Tak zalane, zastanawiam się jeszcze nad większą ilością gałęzi, korzeni itd ale to dopiero jak wrócę do domu
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Ryby rosną i zaczynam być przerybiony! Za tydzień wstawiam do sklepu (oczywiście zamówione będą czekały).
Około 40 rybek znalazło/znajdzie nowy dom, ale ciągle mam ponad 100 dla chętnych. 
Wśród największych jestem wstanie poznać dwa samce. Samiczek oczywiście nie wskażę.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Witam

Ja byłbym zainteresowany 1+2

jest szansa ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości