Odpowiedz 
Chory (chyba) Pelvicachromis pulcher
13-05-2018, 12:10 PM
Chory (chyba) Pelvicachromis pulcher
Zdarzył mi się problem.Parkę barwniaków mam od prawie dwóch lat,dały kilka udanych miotów i nagle przy ostatnim tarle doszło do spięcia.Tatuś dostał niezłe bęcki,widziałem na własne oczy i teraz siedzi na dnie,nie je i ma wciąż otwarty pysk.Kolory ma normalne.Parametry wody są stabilne,no3 0-5,no2 oczywiście zero (JBL) pH 6.8 ,temperatura 26 st.kh1 gh3 ,zbiornik stoi 2 lata.Wdały się pasożyty?? Leczyć czy czekać? Jeśli leczuć to czym?? Nie mam doświadczenia z chemią,nigdy niczego nie dodawałem do baniaków.Sama natura.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2018, 15:30 PM
RE: Chory (chyba) Pelvicachromis pulcher
Może być infekcja wywołana stresem, ale może też być uszkodzenie mechaniczne od samicy. Spróbuj mu zrobić zdjęcie.

Małe, szare pielęgnice po 200 za sztukę?! A, są bardzo rzadkie...
To ja poproszę cztery.

Uwaga: Uczenie użytkowników umiejętności czytania ze zrozumieniem nie należy do obowiązków Teamu Cichlidae.pl.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-05-2018, 15:46 PM
Do oddzielnego akwa i leki jak na bloat.

"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
13-05-2018, 15:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2018 18:02 PM przez rob.)
https://photos.app.goo.gl/qEizeoyACCS8ApRx7 lepszego nie mogę zrobić,nie chcę stresować ryby.Siedzi w jednym miejscu a nie chcę jej przeganiać.Inne ryby są ok,tylko ten samiec.
mam lepsze zdjęcie
https://photos.app.goo.gl/E9mA11tTuF4rDd072
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe