• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [96L] Hemichromis lifalili "Moanda"

#11
(05-01-2020, 11:17 AM)mikonw napisał(a): Zagracony fajnie, ale to co porasta to w dużej części sinice, co już jest mniej fajne w takiej ilości.

Mój wpis o przyzwyczajeniu był raczej delikatną uwagą... mnie trafia jak się tylko coś pojawia.

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
To sorry, nie wyłapałem. Ja uwielbiam glony, śluzówce, detrytus itd, sinice w bardzo małych ilościach tez są Ok, ale łatwo robi się z nich problem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Miałem dać znać w temacie w paru kwestiach ale wolałem powiedzieć niż pisać. A sinica to w małych ilościach jest nawet spoko ale to co tam sie dzieje to juz nie jest fajne i będe sie za to brał antybiotykowo.

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
No ja jestem bardzo ciekawy jak te czerwieniaki będą się zachowywać w towarzystwie innych pielęgnic. Zastanawia mnie czy będą nadal takimi harpaganami czy dadzą się stłamsić czy może będą żyć w eleganckiej harmonii z towarzyszami.
Bardzo fajne ryby i fajny aranż, szczególnie gdy nie pokazujesz tych filtrów i rurek, które są wewnątrz akwarium. Big Grin

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
No i niestety balans na cienkiej linni względnego spokoju się zakończył. Samiczka obskoczyła w sobotę konkretny łomot. Została przełożona do drugiego zbiornika 150x40x50. Narazie sama.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Niedawno do samicy która doszła już do siebie dołączył samiec. Póki co jest sielanka.  Do wolnej 96 z kolei trafiło 11 P. roloffi od kolegi sneipasa. Docelowo chce zostawić sobie jedną parę i połączyć ją w przyszłości z barwniak w wiekszym akwa. Obecnie akwa wygląda tak:

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości