• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Tanganika - 102l

#11
dawaj fotki Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Pochwalę się za parę dni jak dojdą rośliny Smile jeszcze 1 pytanie czy na moim dnie dałoby radę połączyć caudopunctatus z altolamprologus compressiceps / calvus (nie nie mam na myśli alto shell)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Za mało na alto inne niż shelle.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Pozdrawiam,Kamil.

[650L] Strefa przejściowa Jeziora Malawi...
[160L] Szybko płynące wody Azji...
[160L] Mała rafa...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Dzięki. Zostaję przy ocellatus + caudo Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Czy ktoś testował na takim dnie połączenie pary ocellatus z ornatipinnis? Piękne ornatopinnisy striped do mnie trafiły i chciałbym je połączyć z ocellatusem.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
(17-06-2019, 22:57 PM)dbst13 napisał(a): Czy ktoś testował na takim dnie połączenie pary ocellatus z ornatipinnis? Piękne ornatopinnisy striped do mnie trafiły i chciałbym je połączyć z ocellatusem.
Ornatipinnisa nigdy nie miałem, ale zakładam, że to podobna ryba do ocellatusa, czyli bardzo agresywna. Takie dno poleca się dla haremu ocellatusa (ergo jeden samiec). Nie próbowałbym 2 samców w takim akwarium, bo uznałbym, że ocellatus zajedzie ornatipinnisa. Z tej grupy agresywne są nawet samice..
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
(18-06-2019, 16:36 PM)bpiotrow13 napisał(a):
(17-06-2019, 22:57 PM)dbst13 napisał(a): Czy ktoś testował na takim dnie połączenie pary ocellatus z ornatipinnis? Piękne ornatopinnisy striped do mnie trafiły i chciałbym je połączyć z ocellatusem.
Ornatipinnisa nigdy nie miałem, ale zakładam, że to podobna ryba do ocellatusa, czyli bardzo agresywna. Takie dno poleca się dla haremu ocellatusa (ergo jeden samiec). Nie próbowałbym 2 samców w takim akwarium, bo uznałbym, że ocellatus zajedzie ornatipinnisa. Z tej grupy agresywne są nawet samice..


A co poleciłbyś żeby wpuścić do takiego baniaka? Najlepiej obsada 2 gatunkowa.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
(18-06-2019, 22:37 PM)dbst13 napisał(a):
(18-06-2019, 16:36 PM)bpiotrow13 napisał(a):
(17-06-2019, 22:57 PM)dbst13 napisał(a): Czy ktoś testował na takim dnie połączenie pary ocellatus z ornatipinnis? Piękne ornatopinnisy striped do mnie trafiły i chciałbym je połączyć z ocellatusem.
Ornatipinnisa nigdy nie miałem, ale zakładam, że to podobna ryba do ocellatusa, czyli bardzo agresywna. Takie dno poleca się dla haremu ocellatusa (ergo jeden samiec). Nie próbowałbym 2 samców w takim akwarium, bo uznałbym, że ocellatus zajedzie ornatipinnisa. Z tej grupy agresywne są nawet samice..


A co poleciłbyś żeby wpuścić do takiego baniaka? Najlepiej obsada 2 gatunkowa.

Dla Tangi taki baniak to nie mam pomyslu na 2 gatunki. To bardzo maly zbiornik. Ja bym wpuscil kolonie multikow. Malo kolorowe, ale nasyp im duzo piachu i bedziesz mial National Geographic liveSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
(18-06-2019, 22:55 PM)bpiotrow13 napisał(a):
(18-06-2019, 22:37 PM)dbst13 napisał(a):
(18-06-2019, 16:36 PM)bpiotrow13 napisał(a): Ornatipinnisa nigdy nie miałem, ale zakładam, że to podobna ryba do ocellatusa, czyli bardzo agresywna. Takie dno poleca się dla haremu ocellatusa (ergo jeden samiec). Nie próbowałbym 2 samców w takim akwarium, bo uznałbym, że ocellatus zajedzie ornatipinnisa. Z tej grupy agresywne są nawet samice..


A co poleciłbyś żeby wpuścić do takiego baniaka? Najlepiej obsada 2 gatunkowa.

Dla Tangi taki baniak to nie mam pomyslu na 2 gatunki. To bardzo maly zbiornik. Ja bym wpuscil kolonie multikow. Malo kolorowe, ale nasyp im duzo piachu i bedziesz mial National Geographic liveSmile


Dobra, dzieki Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości