• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Obsada 1200L

#51
(04-02-2019, 09:52 AM)Loobo napisał(a): Czy mieszkańcom warunki pasują Smile mierzyłeś jakieś parametry wody?
Mierzyłem,no2 0, no3 10-15 kh 14, ph 7.1, mam zainstalowaną butlę co2, bez butli ph było na poziomie  7.5.Przy włączonym skimerze podbija ph do 7.3-7-4, więc włączam go tylko w sobotę, po podmianie wody i dodaniu nawozów. Stosuję Profito, a ten powoduje zmętnienie wody na 1 dzień i kożuch na powierzchni tafli...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#52
Mała aktualizacja przed zmianami... Chcę wywalić z dna tenellusa i zostawić sam piasek
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#53
Będzie to spora zmiana, ale jeżeli jej potrzebujesz to tak zrób. Tak czy siak akwarium prezentuje się bardzo przyjemnie.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#54
Zrób jak uważasz ale pięknie wygląda ten trawnik.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#55
Dzięki. Chciał, nie chciał, musiał.... Popełniłem kilka błędów i musze je naprawić a główny to mech- jest wszędzie. Aranżacja będzie w podobnym układzie i klimacie. Zostawiam bolbitis ( chcę go zmusić do wyjścia ze zbiornika, co zaczyna już mieć miejsce), microsoria, anubiasy i lotosy, dołożę wąkrotkę i pistie,  reszta out. Na dnie chcę zostawić sam piach i dołożyć do obsady  jakieś najmniejsze Geophagusy albo Guianacary. Na koniec chciałbym w końcu ruszyć budowę zielonej ściany nad zbiornikiem, bo wszystkie materiały do budowy już mam, ale ciągle nie ma czasu...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości