• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [5120L] Moja mała natura ClearWater

#61
Żelastwa ciąg dalszy... Wolno idzie niestety [Obrazek: edaba3f8667f56b7a64a1d999ba36f4e.jpg][Obrazek: 2de077f4f0041553a0d14d0225db2bf0.jpg]

[5120L] Moja Mała Natura ClearWater
[5120L] Moja mała natura ClearWater (w trakcie tworzenia) Smile
Przeszłość ....
[1080L] Moja mała natura BlackWater ( https://www.facebook.com/1080Lmojamalanaturablackwater )
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#62
Czemu wolno idzie? Sam robisz czy u kogoś?
Co trzeba działać przy takim stelażu? Są jakieś szczególne elementy do ktorych trzeba sie przyłożyć?

Ładne maleństwo:-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#63
(09-06-2018, 00:01 AM)Sloma napisał(a): Czemu wolno idzie? Sam robisz czy u kogoś?
Co trzeba działać przy takim stelażu? Są jakieś szczególne elementy do ktorych trzeba sie przyłożyć?

Ładne maleństwo:-)
Przemek działa. Co trzeba działać myślę że tak jak przy każdym odpowiedni materiał ilość nóg i przy dużym baniaku odkosy na łamanie się na boki i w przód Smile

[5120L] Moja Mała Natura ClearWater
[5120L] Moja mała natura ClearWater (w trakcie tworzenia) Smile
Przeszłość ....
[1080L] Moja mała natura BlackWater ( https://www.facebook.com/1080Lmojamalanaturablackwater )
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#64
Gratuluję kupna nowego domu i odwagi przy realizowaniu swojego marzenia i stawianiu tak olbrzymiego jak na warunki domowe baniaka ;-) też mi się marzy podobnej wielkości akwarium i mam nadzieje że kiedyś się to marzenie spełni ;-) 320 długości , 160 szerokości (patrząc na mój baniak z boku) jeszcze jestem sobie w stanie wyobrazić...ale te 100cm wysokości...1200kg piasku... w głowie mi się nie mieści ;-) Ciekaw jestem jak ten nowy, "Satański" ;-) projekt wyjdzie bo poprzedni w stylu Black Water był jednym z lepszych jakie widziałem ;-) ... odnośnie spraw technicznych: przy zakładaniu baniaka tych gabarytów rozważyłbym chyba akwarium ramowe a druga spawa zastanawiam się czy te regulowane nóżki przy wypoziomowanej posadzce są takie niezbędne?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#65
Właśnie rozważam sprawę ram, dałbym tylko na górze i na dole po ramię, co do nóżek czy koniecznie są potrzebne nie sądzę ale mogą się przydać w sumie jest ich 20 sztuk. Tak wygląda stelaż po wypiaskowaniu [Obrazek: 5bd7d43ab299ef4ce50abd465c28e820.jpg]

[5120L] Moja Mała Natura ClearWater
[5120L] Moja mała natura ClearWater (w trakcie tworzenia) Smile
Przeszłość ....
[1080L] Moja mała natura BlackWater ( https://www.facebook.com/1080Lmojamalanaturablackwater )
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#66
Ale gigant Smile rewelacja
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#67
Toż to będzie basen, a nie akwarium Smile
1200 litrów SA- G. abalios, P. altum
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#68
Żeby coś pogrzebać czy przestawić trzeba będzie wejść do środka Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#69
(04-07-2018, 09:25 AM)AquaDragon napisał(a): Żeby coś pogrzebać czy przestawić trzeba będzie wejść do środka Smile
Super litraż, czekam na dalsze zdjęcia. A co do wchodzenia do środka, to może wzorem tego filmiku:

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#70
...jaram sie tym watkiem bardziej niz rozgrywanymi mistrzostwami swiata w kopana Wink
WinkWinkWink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości