• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [5120L] Moja mała natura ClearWater

Drzwiami wejściowymi przejdzie do samego salonu bo mam w futrynach po 90 cm a stelaż ma 80 cm wszystko wyliczone hehe

[5120L] Moja Mała Natura ClearWater

Na miejscu Smile sesja na scenie Big Grin[Obrazek: e7f1c68c99f8d246691c8990d9d62414.jpg][Obrazek: a5d2d39edc4b7c9fc6b37a160efc0b2e.jpg][Obrazek: ad20fa8b4b53ef125dc1ea6db5b7920f.jpg][Obrazek: b24032efe49419a7cf5fdb1bacd7986d.jpg][Obrazek: 3e6b59f401b96b087840e2bf0101e9dd.jpg]
[5120L] Moja mała natura ClearWater (w trakcie tworzenia) Smile
Przeszłość ....
[1080L] Moja mała natura BlackWater ( https://www.facebook.com/1080Lmojamalanaturablackwater )
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
No i jak postępy?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Na tą chwilę baniaka nie będzie wykonawca okazał się osoba nie kompetentną wręcz odpychającą od siebie klienta dla przypomnienia baniak miał stać w pełni gotowy w połowie maja mamy koniec września i otrzymałem tylko stelaż, zakończyło się to bez mała na drodze sądowej ale ostatecznie została zwrócona mi gotówka, stelaż zatrzymałem i szukam człowieka który ma głowę na karku jest słowny i termimowy...

[5120L] Moja Mała Natura ClearWater
[5120L] Moja mała natura ClearWater (w trakcie tworzenia) Smile
Przeszłość ....
[1080L] Moja mała natura BlackWater ( https://www.facebook.com/1080Lmojamalanaturablackwater )
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(25-09-2018, 11:21 AM)TomaszBlackWater napisał(a): Na tą chwilę baniaka nie będzie wykonawca okazał się osoba nie kompetentną wręcz odpychającą od siebie klienta dla przypomnienia baniak miał stać w pełni gotowy w połowie maja mamy koniec września i otrzymałem tylko stelaż, zakończyło się to bez mała na drodze sądowej ale ostatecznie została zwrócona mi gotówka, stelaż zatrzymałem i szukam człowieka który ma głowę na karku jest słowny i termimowy...

[5120L] Moja Mała Natura ClearWater
Współczuję, niesłowni wykonawcy to niestety zmora.. Trzymam kciuki, żeby się udało, bo projekt przedni.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Zobaczymy myślę nad innym rozwiązaniem ale wszystko w swoim czasie Smile narazie mam zamrożone około 12 tysięcy na cały osprzęt który kupiłem żeby się cieszyć baniakiem, mógłbym to kupić później jak bym wiedział że się tak sprawy potoczą......

[5120L] Moja Mała Natura ClearWater
[5120L] Moja mała natura ClearWater (w trakcie tworzenia) Smile
Przeszłość ....
[1080L] Moja mała natura BlackWater ( https://www.facebook.com/1080Lmojamalanaturablackwater )
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(24-07-2018, 01:06 AM)Sloma napisał(a):
(17-07-2018, 15:52 PM)TomaszBlackWater napisał(a): No właśnie klejenie na twardej powierzchni było by okej ale jak? Nie ma możliwości żeby później akwarium przenieść na stelaż ze względu na wielkość i wagę... Myślałem o ramię ale nie zdecydowałem się na nią jak narazie jedynie po sklejenie baniaka już jak należy myślę o założeniu opaski z płaskownika na dół i na górę w celu redukcji rozciągania się spoin. Myślałem o podkładaniu jakich klinów pod szyby aby uniknąć miażdżenia podkładu ale nie wiem czy to dobry pomysł, a klejenie baniaka bezpośrednio na blacie bez żadnych podkładów jak się ma do bezpieczeństwa dna?

[5120L] Moja Mała Natura ClearWater
Tomasz, kliny to dobry pomysł. Wycinasz w podkładzie miejsce na klin i potem to maskujesz.
Gdzieś widziałem w necie relację z budowy zbiornika z takimi klinami i wyglądało to ok, tylko nie mogę teraz znaleźć linka.
Znalazłem
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Jeśli to ta sama firma co robiła stelaż nie wykonała zbiornika to nie chce mi się aż wierzyć.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Tak ta sama, mi nie chce się wierzyć że ktoś udaje że nic się nie stało, jeśli śledzisz mój temat to zapewne wiesz ze pisałem o skończeniu baniaka w połowie maja, był wrzesień jak zaprzestałen słuchać bajek, dla mnie nie porozumieniem jest to że szyby były pocięte już w maju i nie można było tego złożyć bo nagle z pociętych szyb zrobiły się całe a nie ma noża żeby je pociąć, czyli wcześniej firma rąbała tafle pewnie siekierą, kolejna sprawa gdy nóż nagle się znalazł po przekazaniu informacji ze idę do prawnika zaginęła jedna z szyb bo rzekomo wcześniej nie udało się cięcie i poszła do kosza, nie chce nawet myśleć jaką niekompetencją wobec klienta można się przedstawiać i jakim być krętaczem, sprawa stelażu nie była również kolorowa bo przyjechał po 3 miesiącach opóźnienia..... Nie chcę robić gnoju w internecie ale gdy poplecznicy firmy która miała zrobić ten baniak będą upierac się że to nie możliwe co pisze, że zachowałem się nie odpowiednio bo zrezygnowałem i chciałem odzyskać swoje pieniądze po 4 miesiącach wegetacji oszustw itd wtedy nie zastanawiam się nawet chwili i wykładam kawę na ławę, cała korespondencje która mam udokumentowaną z firmą od tego zlecenia i sądzę że poleci to wtedy dalej w eter bo nie zaprzestane tylko na polskich forach ale postaram się również na obcojęzycznych, sądzę że będzie to nie mały strzał w kolano do tego nawiązałem kontakt z ludźmi którzy do dzisiaj nie mają ani akwarium ani pieniędzy wiem że wkrótce dojdzie do tego że firma przejdzie do historii i to niezbyt dobrze zapamiętanej Smile

[5120L] Moja Mała Natura ClearWater
[5120L] Moja mała natura ClearWater (w trakcie tworzenia) Smile
Przeszłość ....
[1080L] Moja mała natura BlackWater ( https://www.facebook.com/1080Lmojamalanaturablackwater )
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Dobrze wiedzieć takie rzeczy. Mam zamiar postawić zbiornik,jakieś 500 litrów,w nowym domu i zastanawiałem się aby właśnie ta firma mi kleiła akwa. Teraz jednak poszukam gdzie indziej.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Dowolny klient na rynku zachodnim by już go dawno puścił z torbami.....
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości