• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [5120L] Moja mała natura ClearWater

Dlatego napisałem na koniec że powinni być mi wdzięczni wprost, jak mówiłem gnoju nie będę robił ale jeśli ktoś zechce podważyć postęp sprawy i robić jako przyzwoitka wtedy chętnie ujawnie korespondencję dla wyjaśnienia całej sprawy, ignorancja i rządzą kłamstw jest normalnie na poziomie nie do opisania......

[5120L] Moja Mała Natura ClearWater
[5120L] Moja mała natura ClearWater (w trakcie tworzenia) Smile
Przeszłość ....
[1080L] Moja mała natura BlackWater ( https://www.facebook.com/1080Lmojamalanaturablackwater )
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
A z ciekawości - nie myślałeś o zbiorniku akrylowym? Podobno przy większym litrażu cenowo wychodzi podobnie do szkła.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Szczerze nie bo wcześniej koszty były wysokie teraz nie wiem jak by to wychodziło.... Mam inny plan ale to już zapewne nie w tym roku za bardzo mnie ta cała sytuacja mówiąc delikatnie zdenerwowała że nie chce mi się nawet myśleć teraz o baniaku, kolejne nie wywiązanie się z umowy mogło by się skończyć siekierą w plecach przy aktualnym stanie rzeczy

[5120L] Moja Mała Natura ClearWater
[5120L] Moja mała natura ClearWater (w trakcie tworzenia) Smile
Przeszłość ....
[1080L] Moja mała natura BlackWater ( https://www.facebook.com/1080Lmojamalanaturablackwater )
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Nie łam sie! Mi dzisiaj facet przywiózł akwaria na regał(3tyg. spóźnienia) , ale blatów pod te baniaki już nie dostarczył.
660L - CA
525L - SA
375L - CA
240L - AUS
200L - CA
185L - CA
77L - TAN
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Jeśli można wiedzieć która to firma zrobiła taką obsuwę ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Podejrzewam że chodzi o specjaliste ze Szczecina Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Tak na 7 stronie jest napisane kto Smile No cóż też mi Przemek klei także zobaczymy. Oby obyło się bez podobnych fajerwerków.
Sam nie wiem co o nim myśleć - okaże się. Póki co jak dla mnie kontakt wzorowy, wymieniliśmy ponad 60 maili, zaliczkę wpłaciłem.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Powinno być spoko. Zamówiłem jakiś czas temu zbiornik (taki duuuży, info później) i Przemek był na tydzień przed terminem gotowy na wydanie zbiornika. Niestety ja miałem obsuwkę o około 3 tygodnie i dla niego nie było to problemem. Chłopak się stara, niedawno miał przeprowadzkę na nowy warsztat i być może stąd poprzednie opóźnienia.
Co do rzemiosła to jest to prawdziwy mistrz. Jego zbiorniki to prawie jak biżuteria, ach te fazki na szybach, przypominają szlifowane diamenty :-))
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości