• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Fishroom piwnica

#11
Bardzo mi się podoba. Nie musi być nie wiadomo jaki litraż żeby było sympatycznie. A jak akwariów jest mniej to zwykle większa ich część dobrze wygląda - co znajduje tutaj potwierdzenie Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
(09-04-2018, 21:38 PM)piotrK napisał(a): Bardzo mi się podoba. Nie musi być nie wiadomo jaki litraż żeby było sympatycznie. A jak akwariów jest mniej to zwykle większa ich część dobrze wygląda - co znajduje tutaj potwierdzenie Wink

Dzieki. Trudno znalezc czas na te wszystkie akwaria. Podmianki i pielegnacja troche zajmuja, stad male litraze i liczba akwariow. Ale juz przy takich trzech jest co obserwowac.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Mała aktualizacja. Wyrzuciłem dwa małe zbiorniki, ale za to wstawiłem 400 l.

Całość wygląda tak:

   

400 l BW z docelowymi P. Leopoldi wygląda tak. Na razie mam tymczasowo 3 pary truskawek, które cały czas się trą. Widoczna jest różnica zachowania w stosunku do poprzedniego akwarium 260 l (120x40). Przy dnie 150x50 w układzie 3 + 3 funkcjonują zdecydowanie lepiej. 

   

I niecka tanganicka, na razie jeszcze bez callipterusa, ale już przekopana przez multikiSmile

   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Dwa eleganckie akwaria.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Fajne to BW 400L . Prosta i ładnie wyglądająca aranżacja.
Skrobnij coś może o filtracji, parametrach itd..
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
(02-08-2018, 14:32 PM)Loobo napisał(a): Fajne to BW 400L . Prosta i ładnie wyglądająca aranżacja.
Skrobnij coś może o filtracji, parametrach itd..
Dzięki. Leję czyste RO i garbniki, parametrów nie mierzyłem. Reszta tutaj:

https://cichlidae.pl/showthread.php?tid=9319
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Ile ma cm długości ten Vittatus na środku baniaka, wygląda na konia!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
(22-10-2018, 20:41 PM)DarthBane napisał(a): Ile ma cm długości ten Vittatus na środku baniaka, wygląda na konia!

nie wiem dokladnie, musze zmierzyc, ale faktycznie jest wielki jak konSmile mam go juz 2 -3 lata (nawer nie wiem ile), a przylecial do mnie z odlowu juz duzy. Jest dlugi jak callipterus.

tak na szybko ma miedzy 10 a 12 cm. jak podchodze z miarka ucieka niestety.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
(22-10-2018, 21:26 PM)bpiotrow13 napisał(a):
(22-10-2018, 20:41 PM)DarthBane napisał(a): Ile ma cm długości ten Vittatus na środku baniaka, wygląda na konia!

nie wiem dokladnie, musze zmierzyc, ale faktycznie jest wielki jak konSmile mam go juz 2 -3 lata (nawer nie wiem ile), a przylecial do mnie z odlowu juz duzy. Jest dlugi jak callipterus.


tak na szybko ma miedzy 10 a 12 cm. jak podchodze z miarka ucieka niestety.
12!? Jeszcze o takim nie słyszałem.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Przyjemne. W 400 BW dodałbym kamieni i liści, zwłaszcza przy tej roślince po lewej, i kilka mniejszych obok, od niej odrosty np.
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości