• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [112l] Barlusiowe Rio Ampiyacu

#31
Trzeba było linczować po zdarzeniu. Teraz wspieramy, pomagamy, zagrzewamy do walki i walczymy dalej razem. Niewielu pewnie nie ma czegoś na sumieniu, a mamy tu jednych z najlepszych/najetyczniejszch akwarystów w Polsce.
 
Podziękowania złożone przez:
#32
Jest takie angielskie powiedzenie Do as I say, not as I do, co się tłumaczy na "Kieruj się moją radą, a nie moimi czynami".

Każdy popełnia niezliczone błędy, ale nie warto w nie brnąć robiąc po swojemu mimo rad. Bo jak tak wszyscy będziemy robili, to po co to forum?
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
#33
O żadnym linczu nie ma w ogóle mowy. Jest normalna merytoryczna rozmowa. Mam nadzieje ze w kolejnym baniaku będzie pływało sporo potomstwa tej parki. Tego szczerze życzę.
 
Podziękowania złożone przez:
#34
Rady są potrzebne i bardzo je cenię ale nie uważam, aby dodanie pstrążenic było błędem.
 
Podziękowania złożone przez:
#35
Ależ skąd. Po kwarantannie i dobrym zaaklimatyzowaniu się barlowi jak najbardziej powinny się tam znaleść.
 
Podziękowania złożone przez:
#36
Aktualizacja.


Załączone pliki Miniatury
       
 
Podziękowania złożone przez:
#37
Dołożyłem dziś sporą ilość liści.


Załączone pliki Miniatury
   
 
Podziękowania złożone przez:
#38
Zwykle liście dodają klimatu, ale u Ciebie wolałem wersję, gdzie widać piasek Smile mimo to, bardzo klimatyczne akwarium!

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
Pozdrawiam,
Adam
 
Podziękowania złożone przez:
#39
Moim zdaniem dużo lepiej z liśćmi.
 
Podziękowania złożone przez:
#40
Dziękuję Panowie za komentarze:-) Jak dla mnie obie odsłony były dobre ale staram się stopniowo zagracać zbiornik, aby rybom żyło się lepiej i chciałbym je wreszcie rozmnożyć. Ryby miały już kilka tareł ale samiec jest zbyt natarczywy wobec samicy i dlatego zdecydowałem się na takie zabiegi, głównie z myślą o niej:-)
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości