• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [5.PCW] zgłoszenia

#51
ja chętnie sobie z wami pomieszkam Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#52
Witam,  5 PCW zbliża się wielkimi krokami pora więc aby podjąć ostateczne decyzje Smile


Proszę aby każdy z uczestników przesłał mi zapłatę za wynajęte domki.



Numer konta prześlę Wam na priva ( wszystkim którzy zdeklarowali w tym wątku że chcą jechać )  



Proszę o wpłaty do 24.06  czyli tygodnia przed naszym spotkaniem. 

Wiem z doświadczenia, że bez wcześniejszych wpłat, osoby które jednak przyjadą mogą być poszkodowane z powodu podwyższenia ceny domku ponieważ jakaś inna osoba nie dojechała .... 

Ceny domków są na początku tematu ale przypomnę :



Domek 6 os. - 250 zł/ doba ( czyli 500 zł za 2 doby na 6 osób = 83.33 zł /osobę).



Domek 4 os. - 200 zł / doba



Do cen wliczane są także media więc proszę o zabranie jakiejś gotówki ( myślę że 50 zł to będzie max , chyba że ktoś cały dzień będzie brał zimny prysznic po upojnej nocy Smile  )

Poniżej zdjęcia naszej miejscówki z mojego rekonesansu w tym tygodniu

Na miejscu jest mały bar, więc piwko, zapiekanki, bilard jest "od ręki" Smile

Woda w basenie już się ogrzewa, a jeziorko ociepla  Smile

W przypadku pytań proszę o kontakt !

   

boisko do siatkówki - kto ma piłkę niech zabiera !
   

Nasze domki ... nr 4, 5 , 6
   

Pozdrawiam

(06-06-2018, 21:06 PM)Katrin napisał(a): ja chętnie sobie z wami pomieszkam Big Grin
 Witam, jak w moim poście - 83.33 zł za całe 2 doby Smile

Przesłałem tobie priva.

W naszym domku byłby komplet :

Na dole : macioch z dziewczyną
Na górze po jednej stronie : Ty i Bastet,  po drugiej, przedzielonej schodami,  ja i arsik

Pozdrawiam!
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#53
Witam, zrobię tylko mały status rezerwacji :

1 domek 6 os. -  Tatakuby i Dzikakuna z rodzinkami

1 domek 6 os. - Sloma z rodzinką 

1 domek 6 os. - Bastet + Macioch+Kasia+Arsik + Katrin + ja

1 domek 4 os - Silveroak z rodzinką


Pozdrawiam!
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#54
Łojciec nie masz castnet'a? Jakbyś miał i chciął zabrać na spotkanie to śmiało, potrenujemy rzucanie Wink
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#55
Ja nr mam castneta :/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#56
Od której można się pojawiać w piątek w ośrodku?
"Akwarystyka jest jak alkoholizm, wszystko idzie w szkło."
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#57
Witam, w ośrodku można pojawić się od 12 w piątek.

Poniżej nr. tel. do włascicielki :

517 228 513  Pani Anita  ( hasło : rybki ..Smile )





Może być sytuacja ,że dany domek nie był zajęty przed piątkiem i bedzie można pojawić się tam  wcześniej ( np 9:00 ) - jeżeli ktoś będzie zainteresowany - proszę o telefon do Anity ..


Dzikakuna, Bastet, Sloma - dziękuję za wpłaty .. 
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#58
Bilety na ciapąg już nabierają mocy urzędowej w portfelu Big Grin
"Akwarystyka jest jak alkoholizm, wszystko idzie w szkło."
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#59
O której będziesz w Krzyżu .... Mogę podjechać samochodem , do ośrodka jest pare km z dworca..
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#60
Ok. 15:30, przynajmniej wg rozkładu. Ktoś jeszcze będzie mniej więcej w tym czasie, żeby na pusto samochodu nie ścigać?
"Akwarystyka jest jak alkoholizm, wszystko idzie w szkło."
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości